مقالات

بهترین مدل لباس با پارچه گیپور مجلسی

لباس با پارچه گیپور مجلسی

یکی از مدل های پرطرفدار در میان بانوان، لباس با پارچه گیپور مجلسی است. شما می توانید انواع مختلفی از این پوشش را با پارچه های گیپور چرمی، ساده، کلاسیک، فلزی، بافتنی و چرمی تهیه کنید و خاص بودن خود را به رخ بکشید. اگر قد کوتاهی دارید، پوشیدن یک پیراهن فانتزی تا زیر زانو با طرح هایی از گیپور می تواند شما را جذاب و کشیده نشان دهد. همچنین می توانید یک کت و شلوار زنانه با طرح گیپور در بعضی از قسمت ها را انتخاب کنید. در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، بهتر است مدل هایی با طرح ریز و به رنگ تیره را انتخاب کنید تا لاغر به نظر برسید.

لباس با پارچه گیپور

لباس با پارچه گیپور

گیپور پارچه ای ظریف و توری است که در طرح های مختلف برای لباس های مجلسی زنانه مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه از زمان قدیم تا کنون طرفداران زیادی داشته و حتی در فشن شوهای امروزی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. از مزایای این مدل می توان به تنوع بالا و زیبایی آن اشاره کرد. علاوه بر آن، لباس با پارچه گیپور مجلسی در دسته پوشش های با دوام و خنک قرار دارد. این جنس دارای انواع مختلف زیر است:

 • گیپور مجلسی
 • گیپور ساده
 • گیپور نگین دار
 • گیپور مروارید دوزی
 • گیپور چرمی
 • گیپور کلاسیک
 • گیپور فلزی
 • گیپور بافتنی
 • گیپور گرید
 • گیپور لورکس

گیپور و فرم بدنی افراد

گیپور و فرم بدنی افراد

اگر می خواهید بهترین استایل را داشته باشید، توصیه می شود در انتخاب لباس با پارچه گیپور مجلسی دقت زیادی به خرج دهید و مدلی متناسب با فرم بدنی خود را تهیه کنید. در اینجا به بررسی انواع مختلف این جنس متناسب با آن می پردازیم:

 • لباس گیپور برای افراد چاق: اگر دارای اضافه وزن هستید، بهتر است مدلی با ظریف با ریزش زیاد انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی، شما را کشیده تر نشان دهد. همچنین توصیه می شود رنگ های تیره و جذاب مانند زرشکی، مشکی، آبی نفتی و… را بپوشید.
 • گیپور برای قد کوتاه: در صورتی که قد کوتاهی دارید، می توانید با انتخاب یک مدل لباس با پارچه گیپور مجلسی تا زیر زانو، خود را کشیده تر نشان دهید.
 • گیپور برای قد بلند: اگر شما در دسته افراد قد بلند قرار دارید، می توانید بسته به اندام خود انواع طرح های گیپور مجلسی را امتحان کنید و مورد مناسب خود را بخرید.
 • لباس گیپور برای لاغرها: بهترین گزینه برای افراد لاغر، پارچه هایی ضخیم با طرح های درشت است. به کمک این مدل می توانید زیبایی خود را به رخ بکشید و جذابیت خود را دو برابر کنید.

تفاوت لباس دانتل و گیپور

تفاوت لباس دانتل و گیپور

به علت شباهت زیاد این دو مدل، شاید آنها را با یکدیگر اشتباه بگیرید. دو تفاوت اصلی لباس با پارچه گیپور مجلسی و دانتل در اینجا آمده است:

 • لباس گیپور دارای طرح های شلوغ با بافت خاص و جذاب بوده که در بین آنها پارچه به کار رفته است؛ ولی زمینه پارچه میان قسمت های توری در پارچه ساده می باشد.
 • جنس لباس گیپور ضخیم تر است و معمولا بافت خشک تری دارد؛ در حالی که مدل های دانتل از ظرافت بیشتری برخوردار بوده و معمولا از ابریشم می باشد.
 • قیمت لباس های دانتل به دلیل ظرافت و استفاده از ابریشم در آن، گران تر از گیپور است.

مدل پیراهن گیپور کوتاه

مدل پیراهن گیپور کوتاه

یکی از مدل های جذاب و زیبای لباس مجلسی زنانه، پیراهن گیپور کوتاه است. این مدل در دسته لباس های دخترانه قرار دارد و می تواند استایل جذابی برای مهمانی های رسمی یا دورهمی های دوستانه برای شما باشد.

پیراهن بلند گیپور

پیراهن بلند گیپور

یکی از انواع پرطرفدار لباس گیپور، پیراهن های بلند است که می تواند ظاهری بسیار خاص و جذاب به شما بدهد. اگر به دنبال لباس بله برون باحجاب هستید نیز این یک گزینه عالی برای شما است که می توانید با هر فرم بدنی که دارید از آن استفاده کنید و در مجالس بدرخشید.

اکسسوری با لباس گیپور

اکسسوری با لباس گیپور

هنگام استفاده از پیراهن گیپور مجلسی، توصیه می شود از اکسسوری های ساده استفاده کنید تا پوشش شما جلوه بیشتری داشته باشد. پوشیدن اکسسوری های شلوغ و سنگین به همراه این لباس، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

کیف و کفش با پیراهن گیپور

کیف و کفش با پیراهن گیپور

هنگام انتخاب کفش و کیف زنانه برای پوشیدن با لباس گیپور مجلسی، توصیه می شود از مدل های پاشنه دار و ساده استفاده کنید. رنگ کیف زنانه نیز بهتر است از طیف خنثی باشد تا پیچیدگی کمتری داشته باشد و تمرکز بر روی مدل لباس شما باقی بماند.

ایده لباس با پارچه گیپور مجلسی

برخی از مدل های جذاب و خاص لباس گیپور مجلسی در اینجا آمده است که می توانید در مهمانی های رسمی خود از آنها استفاده کنید.

ایده لباس با پارچه گیپور مجلسی

مدل لباس با پارچه گیپور مجلسی

لباس قرمز با پارچه گیپور مجلسی

لباس مجلسی کوتاه با پارچه گیپور

پیراهن گیپور عروسکی

پیراهن گیپور مجلسی مشکی

پیراهن سفید گیپور زنانه

بلوز آبی گیپور زنانه

لباس با پارچه گیپور مجلسی زرشکی

پیراهن عروسکی با پارچه گیپور

بلوز دخترانه با پارچه گیپور مجلسی

پیراهن مشکی کوتاه گیپور مجلسی

پیراهن صورتی کوتاه گیپور مجلسی

پیراهن کوتاه گیپور صورتی

پیراهن کوتاه آستین بلند گیپور زنانه

پیراهن بلند سفید با پارچه گیپور

لباس عروسکی صورتی با پارچه گیپور مجلسی

پیراهن کوتاه سورمه ای با پارچه گیپور

پیراهن کوتاه سفید گیپور

پیراهن عروسکی دخترانه گیپور سفید

لباس مجلسی کوتاه سفید گیپور

پیراهن سفید مشکی اسپرت مجلسی گیپور

لباس صورتی زنانه کوتاه مجلسی

پیراهن سفید عروسکی گیپور مجلسی

بهترین مدل لباس گیپور

برای انتخاب مدل لباس با پارچه گیپور مجلسی، می توانید بر اساس موقعیت مورد نظرتان انواع ساده، مجلسی، نگین دار، چرمی، بافتنی و… را تهیه کنید. به افراد چاق توصیه می شود پیراهن گیپور ظریف به رنگ های تیره بپوشند تا کشیده تر دیده شوند. اگر به دنبال مدلی دخترانه و جذاب هستید، یک لباس کوتاه و پف دار با کفش های عروسکی، گزینه ای ایده آل برای شما است. گالری پویان یکی از بهترین و بزرگترین فروشگاه های لباس است که می توانید برای تهیه انواع لباس زنانه به آن مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید