مقالات

جدیدترین مدل مانتو عبایی جلو بسته

مدل مانتو عبایی جلو بسته

یکی از مانتو هایی که در صنعت مد و در میان بانوان طرفداران زیادی دارد، مدل مانتو عبایی جلو بسته می باشد. این لباس تنوع بسیاری داشته که هر یک از دیگری زیباتر و شیک تر می باشد. جلو بسته بودن می تواند با استفاده از دکمه باشد یا بندی که دور کمر بسته می شود. مانتو عبایی جلو بسته، برای خانم های محجبه یا بانوانی که به مد و استایل روز علاقه مندند، قابل استفاده است و با خرید مانتو عبایی می توانند استایلی بی نظیر برای خود بسازند. 

انواع مدل مانتو عبایی جلو بسته

مانتو عبایی یکی از لباس های مد، شیک، زیبا و با حجاب بوده که توجه همه را به خود جلب کرده است. در ادامه چند مورد از بهترین مدل مانتو عبایی جلو بسته معرفی کرده ایم که هر خانمی با هر سلیقه و پوششی می تواند از آن ها استفاده کند.

مانتو عبایی ساده 

مانتو عبایی ساده بدون طرح و چاپ است. یک مانتو جذاب و کلاسیک طراحی شده و مناسب برای خانم های ساده پسند می باشد. مانتو عبایی یک لباس شیک و ساده می باشد که برای هر جایی قابل استفاده است و یک استایل کلاسیک را به شما می دهد. 

مدل مانتو عبایی جلو بسته ساده

عبا مدل نهال

مانتو عبایی نهال با طراحی ساده و شیک می تواند چند برابر زیبایی شما را افزایش دهد و در مجالسی که زیادی رسمی نیستند بپوشید تا جلوه فوق العاده ای داشته باشید.

مدل مانتو عبایی جلو بسته نهال

عبا مدل اسرا

مانتو عبایی اسرا دارای حاشیه و نوار کرمی است که می توانید با شال کرم رنگ بپوشید و یک ست زیبا و جذاب داشته باشید.

مدل مانتو عبایی جلو بسته اسرا

برای خرید مانتو عبایی مجلسی مشکی اسرا کلیک کنید.

مانتو عبایی جیران

این مانتو در دسته جذاب ترین و زیبا ترین مانتو عبایی قرار می گیرد. جیران یکی از مدل های مانتو عبایی جلو بسته است که می توانید در مجالس های رسمی بپوشید.

مدل مانتو عبایی جلو بسته جیران

مانتو عبایی رنگی

مانتو عبایی سرمه ای، کرمی و بنفش با حاشیه های سفید می تواند یک استایل شیک و زیبا را به شما هدیه دهد.  

مدل مانتو عبایی جلو بسته رنگی

مانتو عبایی طرح دار

این مدل مانتو عبایی جلو بسته دارای طرح هایی هستند که بر روی پارچه چاپ شدند وشامل گل، اشکال هندسی و ترکیب رنگ های جذاب باشند.

مدل مانتو عبایی جلو بسته طرح دار

مانتو عبایی دکوراتی

 این نوع مانتو دارای تزیین های زینتی مانند گلبرگ، ترکیب رنگ و الگو های خاص می باشد.

مدل مانتو عبایی جلو بسته

مانتو عبایی برجسته

 این مدل مانتو عبایی جلو بسته دارای طرح برجسته می باشد که معمولا به صورت گلبرگ با جعبه ای است.

مدل مانتو عبایی جلو بسته برجسته

مدل سنتی

 مانتو عبایی ساده با طرح های سنتی می تواند یک انتخاب مناسب برای خانم های شیک پوش باشد.

مدل مانتو عبایی جلو بسته سنتی

مانتو عبایی خلیجی

این مدل مانتو عبایی جلو بسته را بانوان در جنوب کشور بر تن می کنند. مانتو خلیجی از پارچه خنک دوخته شده و تا مچ پا را می گیرد. معمولا خانم های محجبه این مانتو را بر تن میکنند؛ اما دیگر بانوان ست های مختلف با این لباس میزنند.

ست کردن مدل مانتو عبایی جلو بسته با چیزهای دیگر

مانتو عبایی جلو بسته با توجه به استایل بسیار شیک خود به راحتی با آیتم های دیگر ست می شود و ظاهری زیبا و خیره کننده ای می سازد. در ادامه به این آیتم ها اشاره کرده ایم:

  • شال یا روسری: انتخاب روسری و شال برای ست کردن با انواع مدل مانتو عبایی جلو بسته کار دشواری نخواهد بود، برای این کار کافیست رنگ و طرح مانتو عبایی را درنظر بگیرید. به عنوان مثال برای عباهای ساده، شال یا روسری های ساده با رنگ مخالف یا هم رنگ اما تیره یا روشن تر، بهترین انتخاب است.
  • شلوار: با توجه به اینکه شلوار زیر مانتو عبایی پوشیده می شود، دست شما برای انتخاب شلوار باز است. با این حال می توانید از شلوار های جین، شلوار پارچه‌ای و شلوار لگینگ با مدل های راسته، بگ و مام فیت استفاده کنید.
  • کفش: انتخاب کفش وابسته به مدل مانتو عبایی جلو بسته شما است. برای مثال برای مانتو عبایی مجلسی، کفش های پاشنه بلند انتخاب مناسبی هستند و یا مانتو عبایی ساده را می توانید با کفش اسپرت سفید یا مشکی ست کنید.
  • کیف: برای انتخاب کیف حتما به سایز آن توجه داشته باشید. مانتو عبایی آزاد با کیف های بزرگ، ست چندان جذابی نخواهد شد و با کیف های کوچک بینظیر می شوند. البته این موضوع می تواند کاملا سلیقه ای باشد.

سخن پایانی

همانطور که اشاره کردیم مانتو عبایی ساده، دکوراتی، طرح دار، برجسته، طرح قدیمی، سنتی، جیران و… از مدل مانتو عبایی جلو بسته هستند. می توانید با توجه به استایل خود و نوع پوشش خود از مدل هایی که گفته شد انتخاب کنید. مانتو عبایی هم برای خانم ها محجبه هم بانوانی که به مد علاقه دارند قابل استفاده است. این پوشش را همه جا می توانید تن کنید، در مجالس رسمی از نوع جیران، اسرا، برجسته، نهال و… در مجالس غیر رسمی از طرح دار، برجسته، دکوراتی و غیره و برای استفاده روزمره از خلیجی، ساده و… گزینه های مناسبی برای شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید