مقالات

33 مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری جدید

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری

یکی از محبوب ترین مدل های پیراهن مهمانی که از گذشته تا کنون طرفداران خاص خود را داشته است، الگوهایی با پارچه مخمل می باشد که جذابیت خاصی دارد. شما می توانید از انواع مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری زنانه مانند پیراهن بلند چاک دار یا مدل های یقه هفت استفاده کنید و خود را کشیده تر نشان دهید. همچنین در صورتی که فردی لاغر هستید، هریک از انواع بلند با کوتاه حتی پیراهن های عروسکی برای شما گزینه مناسبی است. در فصل زمستان و پاییز نیز می توانید از الگوهای مختلف مدل لباس مجلسی با پارچه مخمل کبریتی در استایل خود استفاده کنید.

بهترین رنگ لباس مخمل مجلسی

بهترین رنگ لباس مخمل مجلسی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری معمولا در رنگ های تیره و سلطنتی است و بازتاب نور آن را درخشان و زیبا جلوه می دهد. شما می توانید بسته به رنگ پوست خود از هریک از رنگ های سرد یا گرم آبی، سبز زمردی، مشکی و طوسی گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. توصیه می شود در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، طیف های خنثی یا تیره مانند فیلی و مشکی را برای لباس خود در نظر بگیرید تا لاغرتر و کشیده تر به نظر برسید.

مدل لباس مجلسی مخمل برای افراد چاق

مدل لباس مجلسی مخمل برای افراد چاق

اگر دارای اضافه وزن هستید و می خواهید از پارچه مخمل در پیراهن  مجلسی خود استفاده کنید، مدلهای آستین دار با قدی تا زیر زانو بهترین گزینه برای شما است. این جنس که در دسته بهترین پارچه جدید لباس مجلسی قرار دارد، باعث می شوند لاغرتر دیده شوید و جذابیت شما را دو برابر خواهند کرد. در اینجا چند مورد آمده است که می توانید از آنها برای مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری خود ایده بگیرید.

1. لباس مجلسی مخمل بلند ساده

لباس مجلسی مخمل بلند ساده

شما می توانید یک پیراهن آبی بلند و آستین دار را با کفش هایی پاشنه دار ست کنید و استایلی جذاب برای مهمانی های خاص خود ایجاد کنید. این پوشش شما را ظریف تر و کشیده تر نشان خواهد داد.

2. پیراهن مخمل یقه هفت

پیراهن مخمل یقه هفت

یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد چاق یا کسانی که می خواهند اضافه وزن خود را مخفی کنند، پیراهن های یقه هفت هستند. شما می توانید یک پیراهن بادمجانی و بلند با این طرح یقه را به همراه کفش هایی پاشنه دار و نوک تیز ست کنید و تیپی شیک و زیبا برای مهمانی داشته باشید.

3. پیراهن بلند چاک دار

پیراهن بلند چاک دار

یکی از زیباترین مدل های پیراهن مجلسی که افراد چاق نیز می توانند از آن استفاده کنند، پیراهن مخمل بلند و چاک دار است. این الگو علاوه بر زیبایی، به شما آزادی عمل زیادی در مهمانی ها و مجالس می دهد که آن را به گزینه ای راحت و زیبا تبدیل می کند.

لباس مجلسی مخمل لاکچری برای لاغرها

لباس مجلسی مخمل لاکچری برای لاغرها

اگر شما در دسته افراد لاغر هستید، می توانید الگوهای مختلفی را برای پوشش خود انتخاب نمایید و استایلی جذاب و خاص داشته باشید. در اینجا چند مورد از بهترین انواع مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری زنانه برای لاغرها را معرفی می کنیم.

4. پیراهن کوتاه و چین دار

پیراهن کوتاه و چین دار

یکی از زیباترین الگوهای دخترانه لباس مجلسی مخمل، مدل های کوتاه هستند. شما می توانید یک پیراهن کوتاه و چین دار با آستینی بلند به رنگ آبی تیره با طرح هایی از مروارید را برای مهمانی ها انتخاب نمایید و جذابیت و زیبایی اندام خود را دو چندان کنید.

5. پیراهن آستین سه ربع گشاد

پیراهن آستین سه ربع گشاد

یکی از طرح های خاص که برای افراد لاغر بسیار مناسب است، پیراهن های مخمل آستین سه ربع با چین هایی آزاد است. شما می توانید لباس مجلسی خود را به رنگ های سلطنتی و روشن مانند خردلی انتخاب کنید و سلیقه خود را به دیگران نشان دهید.

6. پیراهن مخمل دخترانه پف دار

پیراهن مخمل دخترانه پف دار

اگر می خواهید استایلی دخترانه و جذاب داشته باشید، می توانید یک پیراهن کوتاه با دامنی پف دار به رنگ سبز زمردی را با یک کلاه همرنگ آن ست کنید و تیپی خاص و به روز برای مهمانی های رسمی داشته باشید.

7. پیراهن آستین کوتاه مخمل

پیراهن آستین کوتاه مخمل

شما می توانید برای راحتی بیشتر و زیبایی در فصول سرد سال، پیراهن مخمل زنانه ای با قدی تا بالای زانو و آستین کوتاه بپوشید تا راحتی و جذابیت را در کنار یکدیگر تجربه کنید. این گزینه در حین سادگی، یک مدل لباس مجلسی مخمل محسوب می شود.

33 مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری زنانه

در اینجا چند مورد از بهترین و جدیدترین ایده ها برای مدل لباس مجلسی مخمل جدید و خاص آمده است که می توانید از آنها برای انواع پیراهن های مهمانی خود ایده بگیرید.

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری زنانه

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری زرشکی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری سرمه ای

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری مشکی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری آستین کوتاه

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری آبی بلند

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری بنفش

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری سبز زمردی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری نگین دار مشکی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری کوتاه سبز

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری آبی درباری

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری یقه شل

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری طرح دار

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری کوتاه آبی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری کوتاه سبز

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری بلند بنفش

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری کوتاه زرشکی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری آستین کوتاه آبی

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری یقه هفت کوتاه

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری تا زیر زانو

مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری چاک دار آبی

مدل لباس مجلسی مخمل عروسکی

مدل لباس مجلسی مخمل سبز تیره بلند

مدل لباس مجلسی مخمل قرمز

مدل لباس مجلسی مخمل یقه باز

مدل لباس مجلسی مخمل عروسکی زرشکی

مدل لباس مجلسی مخمل آستین سه ربع

پیراهن مجلسی مخمل آستین بلند

پیراهن مجلسی مخمل آبی

پیراهن مجلسی مخمل سبز مرجانی

پیراهن مجلسی مخمل آبی بلند

لباس مجلسی مخمل آبی بلند

بهترین لباس مجلسی مخمل جدید

برای انتخاب بهترین پوشش برای مهمانی های مهم؛ ابتدا باید فرم بدنی و میزان چاقی و لاغری خود را در نظر بگیرید. در صورتی که دارای اضافه وزن هستید و می خواهید کشیده تر به نظر برسید، یک مدل لباس مجلسی مخمل لاکچری برای شما پیراهن با قدی بلند و یقه هفت می باشد؛ همچنین برای افراد لاغر، پوشش هایی با رنگ گرم و روشن در مدل های عروسکی و کوتاه یک انتخاب جذاب و دخترانه است. اگر به دنبال فروشنده ای معتبر هستید که پوششی با کیفیت را از آن تهیه نمایید، می توانید برای انتخاب لباس های مجلسی زیبا و خاص از گالری پویان دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *