مقالات

مانتو عبایی برای قد کوتاه + عکس و لینک خرید

مدل های مانتو عبایی برای قد کوتاه

معمولا برخی از خانم های ریزنقش و قد کوتاه مانتوهایی را انتخاب می کنند که بلندتر دیده شدن قدشان کمک کند. اما برای برخی دیگر این مسئله چندان مهم نیست و زیبایی مانتو اهمیت بیشتری دارد؛ از این رو به سراغ خرید مانتو عبایی می روند. تفاوتی نمی کند شما جز کدام دسته افراد باشید، با انتخاب بهترین مانتو عبایی برای قد کوتاه می توانید علاوه بر استایلی زیبا، قدتان نیز بلندتر دیده شود.

مانتو عبایی به دلیل دوخت گشاد و راحت، برش متفاوت الگوی سرشانه و فری سایز بودن آن، انتخاب بسیاری از خانم های محجبه و غیر محجبه می باشد. اما با این وجود به نظرتان مانتو عبایی برای قد کوتاه مناسب است؟ در انتخاب این مدل مانتو برای افراد قد کوتاه باید به چه نکاتی توجه کرد؟ 

بهترین طرح مانتو عبایی برای قد کوتاه

مانتو عبایی مناسب افراد قد کوتاه بهتر است طرحی ساده داشته باشد، زیرا طرح های شلوغ باعث می شوند شما چاق تر و کوتاهتر به نظر برسید. بنابراین بهترین انتخاب مانتو عبایی ساده و تک رنگ است. 

مانتو عبایی ساده برای قد کوتاه

برای خرید مانتو عبایی لیال کلیک کنید.

در کنار آن مانتوی راه راه عمودی با خطوط ظریف می تواند باعث کشیده تر به نظر رسیدن اندام شما شود. بنابراین به هیچ عنوان از مانتوهایی که دارای راه راه افقی هستند استفاده نکنید. همچنین می توانید مانتوی عبایی چهارخانه ریز را امتحان کرده و استایل خاصی برای خود بسازید.

مانتو عبای راه راه مناسب برای افراد کوتاه قد

برای خرید مانتو عبایی اسرا کلیک کنید.

قد مناسب مانتو عبایی برای زنان ریز نقش

به نظر شما مانتو عبایی مناسب افراد قد کوتاه باید چه اندازه ای داشته باشد؟ به طور کل به زنان ریز نقش توصیه می شود مانتوهای بیش از حد کوتاه را انتخاب نکنند، زیرا به این صورت قدشان کوتاه تر به نظر می رسد. بنابراین مانتوهای بلند تا زانو یا مچ پا گزینه مناسبی برای زنان کوتاه قد هستند.

بهترین رنگ مانتو عبایی برای افرادی که قد کوتاهی دارند

رنگ های تیره مانند مشکی، قهوه ای، سرمه ای، سبز تیره و… باعث می شوند اندام شما لاغرتر و کشیده تر به نظر برسد. بنابراین اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید مانتوی عبایی تیره را انتخاب کنید. البته بهتر است این نوع مانتو را با شلوار و شال همرنگ ست نمایید.

مانتو عبایی مناسب برای افراد کوتاه قد

آیا جنس مانتو عبایی برای قد کوتاه مهم است؟

در صورتی که علاوه بر قد کوتاه، اندام لاغر و ظریفی دارید می توانید از مانتو عبایی ضخیم استفاده کنید. اما اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید پیشنهاد ما این است پارچه های ضخیم را برای دوخت مانتو عبایی انتخاب نکنید.

در نهایت در نظر داشته باشید که هیچ چیز به اندازه رضایت شما حائز اهمیت نیست! بنابراین لباسی را انتخاب کنید که با پوشیدن آن احساس راحتی و اعتماد به نفس دارید.

نحوه ست کردن عبای بلند برای قد کوتاه

ست کردن عبای بلند بستگی به مدل عبا دارد. در صورتی که عبای تک رنگی را انتخاب کرده اید می توانید از شال، شلوار و کفشی به همان رنگ استفاده کنید. به این صورت علاوه بر اینکه استایل شما بسیار خاص و منحصر به فرد می شود، می تواند به بلندتر دیده شدنتان کمک کند.

همچنین توصیه می کنیم از عبای بلند حتماً با کفش های پاشنه دار استفاده کنید تا قدتان بلندتر نمایان شود. معمولاً در این نوع استایل بهتر است شلوار بخشی از کفش شما را هم بپوشاند. در صورتی که با کفش های پاشنه دار نمی توانید به خوبی راه بروید، کفش های لژدار انتخاب مناسبی برای شما هستند.

در این نوع استایل توصیه می کنیم از کیف های کوچک دوشی استفاده کنید.

ست کردن مانتو عبایی برای قد کوتاه

نحوه ست کردن مانتو عبایی تا زانو برای قد کوتاه

اگر مانتوهای بلند در استایل شما جایی ندارند، می توانید مانتو عبایی تا زانو را جایگزین کنید. اما در این صورت ممکن است انتخاب شلوار مناسب کمی مشکل شود!

شما می توانید شلوارهای تنگ و چسبان، راسته یا بگ را با مانتو عبایی خود امتحان کنید که هر کدام می توانند استایل بسیار متفاوتی را برای شما ایجاد کنند. همچنین اندازه شلوار در این استایل مهم بوده و بهتر است تا بالای مچ پا باشد.

بهترین ترفند بلند به نظر رسیدن قد با مانتو عبایی

مانتو عبایی در قسمت کمر حالت کاملاً آزادی دارد اما به این صورت قد شما کوتاه تر جلوه می کند. برای رفع این مشکل می توانید از یک کمربند روی مانتو عبایی استفاده کرده و به این صورت استایل جدیدی برای خود بسازید.

با استفاده از کمربند، مانتو عبایی مانند یک پیراهن زنانه خاص و زیبا می شود و اینطور به نظر می رسد که لباس جدیدی را تهیه کرده اید. شما می توانید از کمربند همرنگ یا مخالف رنگ مانتو عبایی استفاده کنید. برای مثال امکان ست کردن کمربند قهوه ای یا کرم با مانتو عبایی قهوه ای وجود دارد.

برای این کار کمربند را کاملاً روی قسمت کمر خود سفت کنید. البته شما می توانید کمربند را کمی بالاتر یا پایین تر ببندید. اما در نظر داشته باشید هرچه کمربند بالاتر باشد پاهای شما بلندتر به نظر می رسد.

سخن پایانی

برخی از افراد بر این باورند که مانتو گشاد انتخاب مناسبی برای افراد قد کوتاه نیست. اولاً این جمله بسیار کلی است و برای انتخاب بهترین مانتو ابتدا باید فرم اندام خود را در نظر گرفت. دوماً در جهان مد هیچ اتفاقی نشدنی نیست و شما می توانید استایل دلخواه خود را داشته باشید.

مانتو عبایی یک انتخاب مناسب برای خانم های کوتاه قد است، اما در صورتی که در حین خرید این نوع مانتو به نکاتی مانند رنگ، جنس و طرح آن توجه داشته باشند. برای مثال اگر احساس می کنید مانتو گشاد باعث کوتاه به نظر رسیدن قدتان می شود، این نوع مانتوها را با کفش های لژدار یا پاشنه بلند امتحان کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید