مقالات

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم (ست کردن کت شلوار زنانه با کفش)

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم ؟ چگونه کت و شلوار زنانه را با کفش ست کنیم؟ معمولاً انتخاب اول آقایان برای مراسم های رسمی کت و شلوار است که راحتی آن را با کفش مورد نظر خود ست می کنند. اما این ست در استایل بانوان انعطاف بیشتری دارد که انتخاب را برای آن ها سخت کرده است. امروزه مدل های متنوعی از کت و شلوارهای زنانه در بازار موجود است که خانم ها می توانند از آن ها در استایل رسمی، دانشگاهی یا حتی استایل روزمره خود استفاده کنند. اما سوالی که مطرح می شود اینست که با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم ؟ انتخاب کفش مناسب پس از خرید کت و شلوار زنانه به فاکتورهای مختلفی نظیر مدل کت و شلوار و اندازه آن، سلیقه و سبک شخصی و رنگ آن بستگی دارد.

برای انتخاب کفش مناسب کت و شلوار زنانه همچنین باید به مسائلی مانند موقعیت فصلی که در آن قرار دارید و همچنین رویداد یا مراسمی که قرار است در آن شرکت کنید توجه داشته باشید.

در این مقاله می خوانید: نمایش

7 ایده برای انتخاب کفش مناسب کت و شلوار زنانه

ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش می تواند به یک مسئله پیچیده برای بانوان تبدیل شود! دلیل این امر فاکتورهای مختلفی هستند که در انتخاب کفش مناسب اثرگذارند. اما پیش از هر چیز بهتر است سبک کت و شلوار خود را بشناسید و با مدل های مختلف کفش آشنا شوید.

صندل پاشنه دار بهترین انتخاب در بهار و تابستان

اگر برایتان سوال است با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم حتماً صندل پاشنه دار را امتحان کنید. صندل پاشنه دار به خوبی با کت و شلوارهای رسمی، مجلسی و مدرن هماهنگ شده و باعث می شود استایل شما خیره کننده و بسیار زیبا به نظر برسد.

اگر قصد دارید از صندل پاشنه دار در استایل رسمی استفاده کنید حتماً کفش های ساده را در نظر داشته باشید. اما برای شرکت در جشن عروسی یا مجلس های مختلف، صندل ظریف با پاشنه بلند باریک یا مربعی و بندهای توری بافته شده یا چرم گزینه بهتری است!

صندل پاشنه دار کفش مناسب کت و شلوار زنانه

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

کفش صندل پاشنه دار مناسب برای کت و شلوار زنانه

ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش صندل پاشنه دار

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

ست کردن کت و شلوار با کفش پاشنه بلند جلو بسته

به کفش های پاشنه بلند علاقه دارید؟ پس برای خرید یکی از آن ها تردید نداشته باشید! کفش پاشنه دار یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با کت و شلوار زنانه است. اگر می خواهید ظاهری مطابق مد روز داشته باشید حتماً کفش های پاشنه بلند نوک تیز را انتخاب کنید. این کفش ها به راحتی با کت و شلوار نفیس و گران قیمت شما ست می شوند و باعث رسمی تر شدن استایل شما خواهند شد.

اگر سبک کت و شلوارتان مدرن، رسمی یا مجلسی است، حتماً کفش های پاشنه دار جلو بسته را در نظر داشته باشید. همچنین کفش پاشنه دار برای کت و شلوارهای اورسایز نیز انتخاب مناسبی به شمار می رود.

ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش پاشنه بلند

با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

ست کردن کت و شلوار با کفش

کفش مناسب کت و شلوار زنانه

کفش آکسفورد، کفش مناسب کت و شلوار زنانه

اگر به استایل کژوال و غیر رسمی علاقه مندید و برایتان سوال است که با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم حتماً کفش آکسفورد را در نظر داشته باشید. شما می توانید کفش آکسفورد را با کت و شلوار اورسایز، اسپرت یا حتی رسمی ست کنید! کفش های آکسفورد حس راحتی را به شما هدیه داده و باعث اعتماد به نفس بیشترتان می شوند. این کفش ها برای مهمانی های غیر رسمی و محیط کار انتخاب مناسبی هستند.

با کت و شلوار زنانه چی بپوشیم

کفش های موکاسین و کالج برای داشتن استایل شیک تر

اگر علاقه مندید با ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش استایلی شیک و راحت داشته باشید، کفش های موکاسین و کالج را امتحان کنید. این نوع کفش ها برای محیط های اداری، دانشگاهی، قرارهای رسمی و غیر رسمی گزینه مناسبی هستند. شما می توانید به راحتی کفش های موکاسین و کالج را با کت و شلوار اسپرت یا رسمی خود ست کنید.

کفش مناسب برای کت و شلوار زنانه

کفش تخت یا بدون پاشنه بهترین انتخاب زنان قد بلند

اگر قد بلندی دارید یا پاهایتان با پوشیدن کفش های پاشنه بلند اذیت می شوند، کفش تخت یا بدون پاشنه را امتحان کنید. این کفش ها با کت و شلوار رسمی و مجلسی به خوبی ست می شوند و احساس راحتی زیادی را به شما هدیه می کنند.

کفش اسپرت یا کتانی راه حلی برای راحتی شما

ممکن است تصور کنید امکان ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش اسپرت یا کتانی وجود ندارد! اما به نظرتان کت و شلوار اورسایز و اسپرت با کفش های کتانی زیبا نمی شوند؟ امروزه حتی برخی از افراد کفش های اسپرت را با کت و شلوار رسمی ست می کنند و دست به ایجاد استایلی منحصر به فرد می زنند! البته این نوع استایل برای مهمانی های غیر رسمی توصیه می شود.

ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش اسپرتکفش اسپرت مناسب برای کت و شلوار زنانه

ست کردن کفش با کت و شلوار زنانه

بوت و نیم بوت انتخاب مناسب فصل زمستان

کت و شلوار زنانه انتخاب مناسبی برای فصل پاییز و زمستان است؛ به خصوص اگر ست کت و شلوار شامل جلیقه نیز باشد! شما می توانید در این فصل از انواع بوت و نیم بوت استفاده کنید که می توانند شامل بوت های بدون پاشنه یا پاشنه دار باشند.

بوت کفش مناسب برای کت و شلوار زنانه

نیم بوت کفش مناسب کت و شلوار زنانه

با هر سبک کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

اینکه ست کردن کت و شلوار زنانه با کفش بستگی به سبک کت و شلوار ما دارد؛ برای مثال کفش های اسپرت گزینه مناسبی برای کت و شلوارهای مجلسی زنانه نیستند. همچنین با کت و شلوارهای رسمی بهتر است از کفش آکسفورد استفاده کنید.

کفش مناسب کت و شلوار رسمی زنانه

کت و شلوار رسمی زنانه معمولا از جنس حریر، ابریشم یا چرم تولید می شود. شلوار این ست می تواند تا روی ساق پا یا کمی بالاتر از آن باشد. همچنین ممکن است مدل شلوار به صورت بگ، راسته یا مام استایل دوخته شود. این نوع کت و شلوار برای مراسم های رسمی، قرارهای کاری و محیط های اداری انتخاب مناسبی هستند. بنابراین بهترین کفش برای کت و شلوار رسمی کفش آکسفورد و بعد از آن کفش لوفر است.

در کنار آن می توانید کفش جلو بسته پاشنه دار، کفش های نوک تیز و کفش بدون پاشنه را امتحان کنید. اما اگر به دنبال راحتی بیشتر و راهی برای کژوال تر کردن استایل خود می گردید حتماً به سراغ کفش های اسپرت یا کتانی بروید.

با کت و شلوار زنانه مجلسی چه کفشی بپوشیم

اکثر خانم ها کت و شلوار مجلسی را برای جشن عروسی، جشن تولد و مجالسی از این قبیل انتخاب می کنند. کت و شلوارهای مجلسی معمولا از جنس حریر و ابریشم تولید می شوند و مدل های بسیار متنوعی دارند.

برای ست کردن کفش با کت و شلوار مجلسی زنانه باید حتماً به مدل شلوار، رنگ کت و شلوار و فصل برگزاری مراسم توجه داشته باشید. اما به طور کل صندل ها و کفش های پاشنه دار انتخاب مناسبی برای کت و شلوار مجلسی هستند.

کفش مناسب کت و شلوار زنانه اسپرت

منظور از کت و شلوار اسپرت همان کت و شلوارهای غیر رسمی است؛ بنابراین کت و شلوار اورسایز نیز در این دسته قرار می گیرد. این کت و شلوارها معمولاً از جنس جین و کتان تولید می شوند و برای استایل خیابانی یا روزمره گزینه مناسبی به شمار می روند. اگر قصد شرکت در یک میهمانی غیر رسمی را دارید یا به استایل کژوال علاقه مندید، کت و شلوار اسپرت انتخاب مناسبی برای شما است.

معمولاً افرادی که پیرو سبک کژوال هستند چند کفش اسپرت و کتانی در کمد خود دارند که می توانند از آن ها در ست کردن کفش با کت و شلوار اسپرت خود کمک بگیرند.

شما می توانید در فصل تابستان از کفش های صندل و در فصل زمستان از نیم بوت نیز در استایل خود استفاده کنید.

انتخاب کفش بر اساس رنگ کت و شلوار

در اینکه با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم رنگ ها اهمیت زیادی دارند! خوشبختانه برای ست کردن کفش با کت و شلوار زنانه قانون ساده ای وجود دارد که عبارت است از:

کفش مناسب برای کت و شلوار زنانه

کفشی تیره تر یا روشن تر از کت و شلوارتان انتخاب کنید!

اگر انتخاب رنگ کفش برایتان سخت است از روش زیر کمک بگیرید:

اگر کت و شلوار زنانه شما رنگ تیره ای دارد، کفشتان را ۱ تا ۲ درجه روشن تر از رنگ کت و شلوار انتخاب کنید. اما اگر کت و شلوار زنانه شما رنگ روشنی دارد کفشتان را ۱ تا ۲ درجه تیره تر از رنگ کت و شلوار در نظر بگیرید.

مشکی بپوشید!

اگر نمی دانید چه رنگ کفشی را برای کت و شلوار زنانه خود انتخاب کنید مشکی بهترین گزینه برای شما است. معمولاً تمامی خانم ها یک کفش مشکی در کمد خود دارند که می توانند آن را به راحتی با کت و شلوارشان ست کنند.

کفش مناسب کت و شلوار مشکی

کفش مشکی، سفید و طوسی گزینه مناسبی برای کت و شلوار مشکی هستند.

کفش مناسب کت و شلوار طوسی

کفش های قهوه ای روشن، مشکی، سفید و طوسی تیره یا روشن انتخاب مناسبی برای کت و شلوار زنانه طوسی هستند.

کفش مناسب کت و شلوار زنانه آبی روشن

اگر کت و شلوار شما به رنگ آبی روشن یا آسمانی است، کفشی به رنگ طوسی، قهوه ای، صورتی یا مشکی انتخاب کنید. البته بهتر است رنگ مشکی جزء آخرین انتخاب های شما باشد.

کفش مناسب کت و شلوار سبز تیره یا سلطنتی

برای کت و شلوار سبز سلطنتی می توانید کفشی به رنگ سفید، کرم، نارنجی یا قهوه ای تهیه کنید.

با کت و شلوار زنانه صورتی چه کفشی بپوشیم

ترکیب صورتی و سفید بسیار زیباست اما شما می توانید کت و شلوار صورتی را با کفش مشکی، آبی، طلایی و قهوه ای هم ست کنید.

در موقعیت های مختلف چطور کت و شلوار زنانه و کفشمان را ست کنیم؟

معمولاً موقعیت هایی که در آن ها قرار می گیریم شامل مراسم های رسمی و غیر رسمی هستند. بنابراین شما می توانید با توجه به مهمانی یا مراسمی که به آن دعوت شده اید نوع کفش خود را انتخاب کنید.

کفش مناسب موقعیت های غیر رسمی

اگر قصد دارید به یک سفر تفریحی بروید یا دوستان خود را ملاقات کنید، کفش های اسپرت و بدون پاشنه انتخاب مناسب تری برای شما هستند. شما می توانید در این موقعیت ها از کت و شلوارهای اسپرت و اورسایز استفاده کنید. البته ترکیب کت و شلوار رسمی و کفش اسپرت هم برای موقعیت های غیر رسمی مناسب است.

در موقعیت های رسمی با کت و شلوار زنانه چه کفشی بپوشیم

اگر قرار است در یک مراسم ازدواج، جشنواره، قرار کاری و به طور کل مهمانی های رسمی شرکت کنید، کفش های پاشنه بلند گزینه مناسبی برای شما هستند. اما اگر با انتخاب کفش پاشنه بلند دچار استرس می شوید می توانید کت و شلوار رسمی خود را با کفش کالج یا آکسفورد ست کنید.

در پایان برای تصمیم گیری بهتر توصیه می کنیم حتما جلوی آینه بایستید و چند کفش مختلف را با کت و شلوارتان امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید