مقالات

بهترین مدل استایل با مانتو بلند جلو بسته

استایل با مانتو بلند جلو بسته

اگر به دنبال پوششی جذاب هستید تا بتوانید در گرمای تابستان در حین زیبایی و به روز بودن، بیشترین راحتی را داشته باشید، استایل با مانتو بلند جلو بسته بهترین گزینه پیش رویتان می باشد؛ به عنوان مثال در صورتی که فردی چاق هستید، مانتو عبایی حریر را با کفش هایی پاشنه دار ست کنید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. همچنین شما می توانید با خرید مانتو راسته بلند، پانچ و پیراهنی نیز تیپی دخترانه برای استفاده روزانه خود داشته باشید.

بهترین مدل مانتو بلند جلو بسته

یکی از راحت ترین و زیباترین مانتوهایی که می توانید برای استایل روزانه خود از آن استفاده کنید، مدل های جلو بسته هستند که علاوه بر راحتی، دارای الگوهای متفاوتی برای استفاده روزانه یا مجالس و مهمانی ها می باشند. در اینجا چند مورد از بهترین انواع مانتو بلند جلو بسته آمده است که می توانید در استایل های مختلف خود از آنها کمک بگیرید و ترکیبی جذاب برای خود ایجاد نمایید.

1. مانتو عبایی، برای همه مکان ها

اگر به دنبال لباسی شیک و راحت هستید که بتوانید در همه مکان های رسمی یا دورهمی های دوستانه خود از آن استفاده کنید، مانتو عبایی بهترین گزینه پیش روی شما است. هنگام انتخاب این مدل، توصیه می شود به جنس پارچه دقت کنید و براساس موقعیت مد نظر خود، مورد مناسب را تهیه نمایید؛ به عنوان مثال برای تهیه پوششی رسمی برای مهمانی ها، مانتو عبایی کرپ حریر با طرح هایی در آستین یا جلوی آن، یک الگوی فوق العاده برای تمامی بانوان می باشد؛ ولی در صورتی که می خواهید پوششی اسپرت و خنک برای تابستان داشته باشید، پارچه های نخی گزینه مناسب تری برای شما هستند.

2. مانتو پانچ، اسپرت و زیبا

مانتو پانچ، اسپرت و زیبا

یکی دیگر از لباس هایی که می توانید در استایل روزانه خود از آن استفاده کنید، مانتو پانچ است. این پوشش با پارچه هایی سبک و دارای ریزش مانند وال، نخ و لینن دوخته می شود و به دلیل الگوی گشاد و آزادی که دارد، راحتی فوق العاده ای را برای شما فراهم می کند.

3. مانتو بلند راسته، برای بانوان خوش استایل

مانتو بلند راسته، برای بانوان خوش استایل

اگر به دنبال پوششی راحت و شیک برای مهمانی ها و مکان های رسمی هستید، مانتو راسته بلند یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید. این مدل معمولا ساده و بی آلایش است و به همین علت با انواع روسری و شال های طرح دار یا تک رنگ قابل استفاده می باشد. از آنجایی که مانتو راسته الگویی متناسب دارد و گشاد یا چسب نیست، برای بانوان دارای اضافه وزن نیز گزینه ای ایده آل و زیبا محسوب می شود.

4. مانتو پیراهنی، دخترانه و فانتزی

یکی از استایل های زیبای مانتو جلو بسته که می توانید در استایل های روزانه یا اسپرت خود از آن استفاده کنید، مانتو پیراهنی است. این پوشش در واقع ترکیبی از مانتو و پیراهن بوده و به همین علت، به کمک آن می توانید تیپی دخترانه و زیبا برای خود به وجود آورید.

5. مانتو کفتان، برای خانم های خاص پسند

مانتو کفتان، برای خانم های خاص پسند

در صورتی که می خواهید پوششی منحصر به فرد و زیبا را برای استفاده روزانه خود تهیه کنید، مانتو کفتان یک گزینه جذاب پیش روی شما است. الگوی این لباس شباهت زیادی به مانتو عبایی دارد؛ ولی آستین های آن گشاد بوده و قد آن نهاینا تا مچ پا می رسد. شما می توانید در استایل تابستانه خود از این گزینه استفاده کنید و از خنکی آن لذت ببرید.

انتخاب استایل مناسب با مانتو بلند جلوبسته

انتخاب استایل مناسب با مانتو بلند جلوبسته

در صورتی که می خواهید بهترین استایل با مانتو بلند جلو بسته را برای خود ایجاد کنید، می توانید از نکات زیر کمک بگیرید و تیپی جذاب برای مهمانی ها یا پوشش های رسمی خود رقم بزنید.

1. توجه به فرم بدنی

مهم ترین نکته ای که باید هنگام انتخاب مدل مانتو جلو بسته بلند به آن توجه کنید، فرم بدنتان می باشد. در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، بهتر است مانتو بلند راسته یا عبایی را انتخاب کنید تا علاوه بر مخفی کردن چربی ها، لاغر و کشیده به نظر برسید. اگر فردی لاغر هستید پانچ یا مانتو پیراهنی با الگوی گشاد و راحتی که دارد، به شما کمک می کند توپر به نظر برسید.

2. انتخاب رنگ مانتو

برای انتخاب رنگ مناسب مانتو جلوبسته، باید به چندین مورد توجه کنید؛ اول اینکه رنگ انتخابی شما باید با پوستتان همخوانی داشته باشد؛ اگر سبزه هستید رنگ های روشن و خنثی بهترین گزینه برای شما است. همچنین برای بانوان دارای اضافه وزن، رنگ های تیره مانند زرشکی، طوسی، آبی تیره و مشکی باعث می شوند لاغرتر به نظر برسند.

3. طرح مانتو مناسب

در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، از انتخاب طرح هایی که در قسمت جلو مانتو الگویی بزرگ دارد به شدت خودداری کنید؛ زیرا این مدل باعث می شود چاق تر به نظر برسید. در صورتی که فردی لاغر هستید، مانتویی را بخرید که در قسمت جلو دارای چین یا طرح های رنگی و زیبا باشد؛ زیرا این مدل باعث می شود توپر دیده شوید.

4. ایجاد ارتباط بین اجزا

ایجاد ارتباط بین بخش های مختلف پوشش از جمله کفش، کیف، روسری و حتی سبک آرایش شما اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می توانید گزینه های مختلفی را بسته به سلیقه خود برای استایل با مانتو بلند جلو بسته انتخاب کنید؛ ولی باید توجه داشته باشید گزینه انتخابی شما با دیگر اجزای پوشش شما تناسب داشته باشد؛ به عنوان مثال با مانتو عبایی جواهر دوزی شده، باید کفشی مجلسی و ترجیحا پاشنه دار بپوشید تا ظاهری زیبا و شیک برای خود رقم بزنید.

5. انتخاب کفش مناسب

از آنجایی که مانتوهای بلند احتمالا شلوار شما را مخفی می کنند، کفش شما اهمیت بیشتری خواهند داشت. اگر قدی کوتاه دارید، بهتر است از برای مهمانی مانتو عبایی یا پیراهنی خود را با کفشی با پاشنه متوسط بین 5 تا 8 سانت ترکیب کرده و خود را کشیده تر نشان دهید؛ همچنین در استایل اسپرت خود با مانتو پانچ یا کفتان، می توانید از کفش های کالج یا کتانی استفاده کنید.

6. ست کردن شلوار با مانتو جلو بسته

بهترین شلوار برای استایل با مانتو بلند جلو بسته، راسته، مام فیت یا مام استایل می باشند. در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، شلوار راسته یک گزینه ایده آل برای پوشیدن به همراه مانتو عبایی یا راسته محسوب می شوند؛ ولی برای افراد لاغر، شلوار مام استایل و مام فیت نیز در ست های روزانه و اسپرت قابل استفاده است.

مدل مانتو جلو بسته بلند

در اینجا چند مورد از بهترین مدل های مانتو بلند جلو بسته آمده است که می توانید از آنها در استایل مجلسی یا روزانه خود استفاده کنید.

مدل مانتو جلو بسته بلند

 

مدل مانتو جلو بسته بلند کرم رنگ

 

مانتو جلو بسته بلند آبی

 

مانتو جلو بسته بلند عروسکی روشن

 

مانتو پیراهنی بلند جلو بسته نباتی

 

مانتو چین دار عروسکی بلند جلوبسته

 

مانتو جلو بسته عروسکی گلدوزی

 

مانتو جلو بسته بلند سه رنگ اسپرت

 

مانتو جلو بسته بلند مشکی مجلسی

 

مانتو جلو بسته بلند گلبهی اسپرت

 

مانتو سبز سدری بلند جلو بسته

 

مانتو جلو بسته سبز کمرنگ

 

مانتو جلو بسته سفید مجلسی

 

مانتو جلو بسته بلند اسپرت کرم

 

مانتو جلو بسته شیری زنانه

 

مانتو جلو بسته مجلسی زنانه

 

مانتو جلو بسته دخترانه خاص

 

مانتو بلند جلوبسته فیلی

 

مانتو نسکافه ای مجلسی جلو بسته

 

مانتو مشکی ساده دخترانه جلو بسته

 

مانتو جلو بسته مشکی قرمز اسپرت

 

مانتو مشکی زنانه سنتی جلو بسته

 

مانتو مشکی گشاد جلو بسته

 

مانتو مشکی مجلسی اندامی جلو بسته

 

مانتو پیراهنی آبی آسمانی دخترانه

 

مانتو سبز کمرنگ زنانه خاص جلوبسته

 

مانتو زنانه سبز و مشکی جلوبسته

 

مانتو خنک تابستانی جلو بسته بلند سبز تیره

 

مانتو بلند مشکی جلوبسته

 

مانتو مشکی جلو بسته با آستین طرح دار

بهترین استایل با مانتو بلند جلو بسته

برای انتخاب بهترین استایل با مانتو بلند جلو بسته، ابتدا باید به فرم بدنی خود توجه کنید؛ سپس با توجه به موقعیت مد نظرتان، از بین انواع مختلف مانتو جلو بسته از جمله عبایی، پیراهنی، راسته، مانتو پانچ و کفتان گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، بهتر است مدل هایی ساده با رنگ تیره مانند سرمه ای، طوسی و مشکی را بپوشید تا لاغرتر به نظر برسید. اگر می خواهید لباسی با کیفیت و لاکچری تهیه کنید، گالری پویان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی پوشاک زنانه است که می توانید از آن کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *