مقالات

استایل با کت مشکی زنانه | با کت مشکی چه شلواری بپوشیم؟

استایل کت مشکی زنانه با لباس و شلوار و کفش

تفاوتی نمی کند که به استایل های رسمی علاقه داشته باشید یا اسپرت و کژوال! در هر صورت جای یک کت مشکی در کمد لباس های شما خالی است! ایده استایل با کت مشکی زنانه بسیار متنوع بوده و شما می توانید تنها با وجود یک کت مشکی، چندین استایل متفاوت برای خود بسازید. اما پیش از این کار بهتر است با نحوه ست کردن کت مشکی با آیتم های سبک کژوال و رسمی اطلاعات کامل تری به دست آورید.

کت مشکی با چی ست میشه

از راحت ترین رنگ ها برای ست کردن، رنگ مشکی می باشد. موارد زیر کت مشکی زنانه با چی ست میشه را برای شما آورده ایم:

کت مشکی با چی ست میشه

خاکستری

قرمز طلایی قهوه ای آبی مشکی سفید

رنگ

کیف

کفش

شلوار

شال و روسری

عینک

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

با خرید کت تک زنانه مشکی می توانید استایل های بسیار متفاوتی برای خود بسازید. به این صورت دیگر لازم نیست نگران استایل مناسب برای قرارهای کاری، مهمانی های رسمی، قرارهای عاشقانه، مجالس مختلف و… باشید.

اما به نظرتان در استایل با کت مشکی زنانه از چه لباسی استفاده کنیم؟ در ابتدا بهتر است مشخص کنید که استایل رسمی را ترجیح می دهید یا سبک کژوال و اسپرت؟! همچنین لازم است شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید تا پوششتان علاوه بر زیبایی، گرم یا خنک و راحت باشد.

پیرهن یا شومیز

ست کردن کت مشکی زنانه با پیراهن سفید اولین ایده ای است که به ذهن هر کسی می رسد. به کمک این ست می توانید استایل رسمی و بسیار زیبایی داشته باشید و برای قرارهای کاری یا مهمانی های رسمی آماده شوید. در صورتی که در لباس پوشیدن جسارت زیادی دارید، می توانید پیراهن های رنگی را امتحان کنید؛ معمولاً رنگ های روشن به خوبی با کت مشکی زنانه ست می شوند.

ست کردن کت مشکی زنانه با پیراهن

زیر کت مشکی زنانه شومیز بپوشیم

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

 

استایل کت مشکی زنانه با تیشرت

اگر به استایل کژوال علاقه دارید، ست کردن کت مشکی زنانه با تیشرت را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید تیشرت هم سایز خودتان را انتخاب کنید یا برای داشتن استایلی خاص تیشرت های اورسایز را با کت مشکی زنانه بپوشید. در حین ست کردن تیشرت با کت مشکی زنانه، بهتر است تیشرت را داخل شلوار یا دامنتان قرار دهید تا استایل شما حالت کژوال تری داشته باشد.

استایل با کت مشکی زنانه با تیشرت

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

زیر کت مشکی زنانه تیشرت بپوشید

استایل کت مشکی زنانه با تیشرت

استایل کت مشکی زنانه با تیشرت

استایل کت مشکی زنانه با تیشرت

ست کردن کت مشکی با نیم تنه

اگر به دنبال استایلی مناسب برای مهمانی های دوستانه یا قرارهای عاشقانه می گردید و برایتان سوال است که زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم، بهتر است حتماً ترکیب کت مشکی زنانه، نیم تنه و دامن یا شلوار را امتحان کنید. نیم تنه شما می تواند هر رنگی داشته باشد؛ اما با انتخاب رنگ سفید یا مشکی، استایلتان در اوج سادگی خاص تر خواهد بود.

ست کردن کت مشکی زنانه با نیم تنه

استایل کت مشکی زنانه با نیم تنه

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

هودی

در فصل سرد پاییز و زمستان با یک هودی و کت زنانه می توانید استایلی بسیار منحصر به فرد و زیبا برای خود ایجاد کنید. البته به طرح و رنگ هودی توجه داشته باشید و حتماً یک هودی با کیفیت را انتخاب کنید که با سایر المان های استایل شما همخوانی داشته باشد. به طور کل ما طرح های ساده و رنگ های مشکی، سفید، طوسی و کرم را پیشنهاد می کنیم. البته اگر احساس می کنید استایلتان جذابیت و شادابی دلخواهتان را ندارد، می توانید هودی خود را به رنگ های زرد، قرمز، آبی، بنفش، سبز و… تهیه کنید.

استایل با کت مشکی زنانه و هودی

زیر کت مشکی زنانه چی بپوشیم

با کت مشکی چه شلواری بپوشیم؟

اگر برایتان سوال پیش آمده که با کت مشکی چه شلواری بپوشیم بهتر است به گزینه های دیگر مانند دامن و شلوارک هم توجه داشته باشید. با انتخاب هر یک از این آیتم ها می توانید استایل منحصر به فردی برای خود بسازید و برای رویدادها یا مهمانی های مختلف آماده شوید.

اما به طور کل در استایل با کت مشکی زنانه انتخاب شلوار نقش بسیار مهمی دارد. شما می توانید با توجه به مدل و سایز کت خود، شلوارهای مختلفی را امتحان کنید که از آن ها می توان به شلوار بگ، راسته، اسکینی، مام و… اشاره کرد.

با کت مشکی چه شلواری بپوشیم

با کت مشکی چه شلواری بپوشیم

ایده استایل کت مشکی زنانه و شلوار بگ

اگر کت اورسایز و نسبتا کوتاهی تهیه کرده اید، بهترین انتخاب برای شما شلوار بگ است. شما می توانید کت مشکی زنانه را با یک تاپ تنگ و شلوار بگ امتحان کنید. این استایل برای مهمانی های رسمی، قرارهای کاری و دوستانه انتخاب بسیار خوبی به شمار می رود. در کنار شلوار بگ می توانید دیگر مدل های شلوار از جمله بوت کات، دمپا، راسته، اسکینی و… را نیز امتحان کنید؛ اما برای این کار حتماً به مدل و سایز کت خود توجه داشته باشید.

استایل با کت مشکی زنانه با شلوار بگ

استایل با کت مشکی زنانه

استایل با کت مشکی زنانه و شلوار بگ

کت مشکی با شلوار جین زنانه

کت جزء آیتم های استایل رسمی است! اما با انتخاب شلوار جین می توانید از کت مشکی به عنوان استایل اسپرت استفاده کنید. در واقع می توان آیتم های جین را بهترین گزینه در استایل اسپرت با کت مشکی زنانه در نظر گرفت.

اگر می خواهید استایل ساده و شیکی داشته باشید بهتر است آیتم های مورد استفاده شما شامل کت مشکی با شلوار لی و یک تیشرت یا نیم تنه سفید یا مشکی باشند. البته شما می توانید دیگر رنگ های شلوار جین به خصوص رنگ زغالی یا مشکی را نیز با کت تک زنانه امتحان کنید.

استایل کت مشکی زنانه با شلوار جین

ست کردن کت مشکی زنانه با شلوار پارچه ای

با انتخاب شلوار پارچه ای، استایل شما حالت رسمی تری پیدا می کند. البته انتخاب شلوار پارچه ای برای ست کردن با کت مشکی زنانه کار مشکلی به نظر می رسد، زیرا بهتر است کت و شلوار شما جنسی مشابه یکدیگر داشته باشند.

اما نیازی نیست حتماً کت و شلوار یک رنگ را انتخاب کنید! برای مثال شلوار سفید پارچه ای در استایل با کت مشکی بسیار زیبا و چشم نواز است. البته می توانید شلواری به رنگ مشکی، کرم یا زغالی را نیز امتحان کنید.

شلوارک در استایل با کت مشکی زنانه

به نظرتان یک شلوارک جین کوتاه در استایل با کت مشکی زنانه چطور است؟ در صورتی که کت اورسایز را انتخاب کنید، می توانید استایل بسیار شیک و زیبایی با یک شلوارک جین تنگ بسازید. البته می توانید شلوارک های پارچه ای را نیز امتحان کرده که باعث خاص تر شدن استایل شما می شوند.

ست کردن کت مشکی زنانه با شلوارک

جوراب شلواری

برخی از خانم ها ترجیح می دهند به جای شلوار از جوراب شلواری های نازک مشکی استفاده کنند. این نوع جوراب شلواری ها در طرح های متنوع قابل خریداری هستند که شما می توانید مدل های ساده یا طرح دار را در استایل با کت مشکی به کار ببرید. در این استایل بهتر است کت شما کمی بالاتر از زانو باشد. همچنین توصیه می کنیم دکمه های کت خود را به طور کامل ببندید و از یک کمربند روی کتتان استفاده کنید.

با کت مشکی چه دامنی بپوشیم؟

اگر به جای شلوار و شلوارک انواع دامن را ترجیح می دهید، می توانید با استفاده از این آیتم، استایل زنانه و بسیار شیکی با کت مشکی بسازید. در حال حاضر دامن های جین بلند بسیار ترند شده اند. این دامن ها را می توانید با کت تک زنانه مشکی، پوتین مشکی و تیشرت یا تاپ سفید یا مشکی ست کنید.

البته این در صورتی است که دامن شما به رنگ آبی باشد. اگر به جای دامن جین آبی، رنگ خاکستری یا مشکی را ترجیح می دهید، بهتر است از یک آیتم رنگی در استایل خود استفاده کنید.

ست کردن کت مشکی زنانه با دامن

دامن کوتاه در استایل با کت مشکی

اگر قصد دارید برای یک مهمانی یا مجلس باشکوه آماده شوید، می توانید کت مشکی خود را با دامن کوتاه ست کنید. در واقع توصیه می کنیم نیم تنه و دامن کوتاه ست را تهیه کرده و کت مشکی را روی آن ها بپوشید. این استایل را می توانید با یک جوراب شلواری نازک مشکی و پوتین های پاشنه دار کامل کنید.

با کت مشکی چه کفشی بپوشیم؟

انتخاب کفش مناسب در استایل با کت مشکی زنانه به دیگر آیتم های انتخابی شما بر می گردد. اما به طور کل می توانید از انواع کفش های رسمی، کتانی و بوت های ساق دار استفاده کنید.

برای مثال اگر از دامن جین بلند در استایل خود استفاده کرده اید، انتخاب بوت های پاشنه دار را پیشنهاد می کنیم. همچنین می توانید از کتانی مشکی یا سفید در این استایل استفاده کنید.

اگر استایل شما کاملاً رسمی بوده و از کت مشکی سایز خودتان با شلوار راسته استفاده می کنید، کفش های پاشنه دار یا آکسفورد گزینه خوبی برای شما هستند. اما اگر استایل کاملاً کژوالی دارید بهتر است کفش های اسپرت را جایگزین کنید.

با کت مشکی زنانه چه کفشی بپوشیم

به طور کل در انتخاب کفش مناسب به فصول مختلف سال توجه داشته باشید و در فصل پاییز و زمستان از انواع بوت ساق دار یا بدون ساق در استایل خود استفاده کنید. همچنین در فصل بهار و تابستان کفش های پاشنه دار یا انواع صندل، انتخاب مناسبی برای شما هستند.

در استایل و ست با کت مشکی زنانه از چه کیفی استفاده کنیم؟

در استایل با کت مشکی زنانه بهتر است از کیف های دوشی کوچک استفاده کنید، زیرا به این صورت، استایل شما شیک تر شده و توجهات به سمت کت مشکیتان معطوف می شود.

همچنین در انتخاب رنگ کیف بهتر است وسواس زیادی به خرج نداده و رنگ مشکی را انتخاب کنید. البته انتخاب رنگ کیف بستگی به سلیقه شما دارد. در صورتی که علاقه مندید استایل خاص تری با کت مشکی زنانه داشته باشید می توانید از کیف رنگی با کمربند یا کفش ست استفاده کنید.

کیف ست با کت مشکی

شال با کت و شلوار زنانه مشکی

انتخاب شال و روسری مناسب کار چندان راحتی نیست، زیرا با یک انتخاب اشتباه ممکن است زیبایی استایل شما از بین برود! به طور کل توصیه می کنیم از یک شال یا روسری ساده در استایل با کت تک مشکی زنانه استفاده کنید.

البته اگر دیگر آیتم های استایل شما طرح ساده ای دارند، می توانید شال و روسری طرح دار را امتحان کنید. اما بهتر است طرح های مینیمال مثل طرح خال خالی یا راه راه را جایگزین طرح های شلوغ مثل گل و پروانه نمایید!

در نظر داشته باشید که ست کردن کت مشکی زنانه با شال راحت تر است تا روسری! البته اگر روسری شما ابعاد و اندازه کوچکی داشته باشد می توانید استایل شیک و زیبایی برای خود بسازید. همچنین می توانید به جای شال و روسری از کلاه مناسب تابستانی یا زمستانی استفاده کنید.

بهترین استایل با کت مشکی زنانه کدام است؟

انتخاب بهترین استایل با کت تک زنانه بستگی به سلیقه شما دارد. اما طور کل می توانید طرفدار سبک های رسمی یا کژوال باشید. همچنین ممکن است با پوشیدن لباس های تنگ یا گشاد اعتماد به نفستان بیشتر شود! بنابراین توصیه می کنیم ابتدا فاکتورهای مورد نظر خود را تعیین کرده، سپس از ایده های موجود استفاده کنید. همچنین می توانید با الهام از استایل های مختلف، سبک خاص خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید