مقالات

۱۷ مدل کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار یکی از انواع پوششی است که با مدل های مختلف در مکان های رسمی، صمیمانه، مجلسی و… قابل استفاده است. بسیاری از آقایان و یا خانم ها در محیط های مختلف استایل خود را با انواع کت و شلوار می سازند. خرید و استفاده از کت و شلوار زنانه شخصیتی جسورانه تر و باکلاس تر برای خانم ها ایجاد می کند؛ اما بعضا خانم هایی که چاق تر هستند، فکر می کنند کت و شلوار برای افراد چاق زنانه جذابیت ندارد یا اصلا وجود ندارد. باید بدانید که مدل های شیک و جذاب بسیاری از کت و شلوار ویژه خانم هایی که شکم دارند، وجود دارد. برخی از بهترین این نمونه ها را در ادامه مشاهده می کنید.

معرفی ۱۷ مدل کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

معمولا افرادی که درشت هیکل هستند و شکم دارند، در انتخاب برخی از لباس ها با محدودیت مواجه می شوند؛ زیرا از لباس دلخواهشان سایز بزرگ وجود ندارد. این نگرانی برای کت و شلوار زنانه نیز مطرح است و برخی از خانم های چاق برای کت و شلوارهای سایز بزرگ زنانه به سراغ خیاط می روند. این کار کمی برایتان دردسرساز خواهد بود و بعضا هزینه بیشتری نیز باید بپردازید. نمونه های شیک بسیاری از کت و شلوارهای زنانه در بازار وجود دارند که مناسب افراد چاق هستند. در ادامه چند نمونه از بهترین این مدل ها را در ادامه مشاهده می کنید.

1. کت و شلوار اسپرت زنانه توییت جناقی ایزابل
2. کت و شلوار لوندر
3. کت و شلوار زنانه کرپ کرمی مغزی دوزی نویا
4. کت شلوار جلو باز زنانه
5. کت و شلوار دکمه ای
6. کت و شلوار رسمی
7. کت و شلوار مجلسی
8. کت و شلوار گشاد
9. کت و شلوار جذب ترکیه ای
10. کت و شلوار بهاره
11. کت و شلوار جین
12. کت و شلوار مخملی
13. کت اسکوبا تک دکمه
14. کت و شلوار اسپرت
15. کت و شلوار ساتن
16. کت و شلوار پاچه گشاد
17. کت و شلوار مدل اسلش

کت و شلوار اسپرت زنانه توییت جناقی ایزابل

یکی از بهترین مدل های کت و شلوار زنانه که خانم های شکم دار نیز می توانند از آن استفاده نمایند، کت و شلوار اسپرت زنانه توییت جناقی ایزابل است. این نوع پوشاک بسیار خاص بوده و بیشتر مناسب محیط های غیررسمی و دوستانه است. برای استفاده از این مدل کت و شلوار در نظر داشته باشید که شستشوی آن باید به صورت خشکشویی باشد تا پارچه لباس آسیب نبیند.

کت و شلوار لوندر

خرید کت و شلوار زنانه مشکی اسپرت لوندر Zp نمونه ای از پیشنهادات جذاب برای خانم ها حتی بانوان شکم دار است. پارچه این نوع کت و شلوار از جنس کرپ الیزابت است و در سایزهای مختلف از کوچک تا بزرگ می توانید آن را خریداری نمایید. بلندی کت لوندر معمولا تا حدی است که برخی آن را شبیه یک مانتو کوتاه در نظر می گیرند؛ در نتیجه برای محیط های رسمی نیز قابل استفاده هستند.

کت و شلوار زنانه کرپ کرمی مغزی دوزی نویا

چنانچه به دنبال یک لباس خاص و جدید ویژه سال ۱۴۰۳ هستید، کت و شلوار زنانه کرپ کرمی مغزی دوزی نویا را به شما پیشنهاد می دهیم. این لباس در سایزهای مختلفی وجود دارد تا جایی که بانوان شکم دار نیز می توانند این مدل بسیار شیک را سفارش دهند. شلوار این ست به صورت دمپا بوده و با توجه به جنس پارچه آن، قابل استفاده در تمام طول سال است.

کت شلوار جلو باز زنانه

یکی از بهترین نمونه های کت و شلوار برای افراد چاق زنانه، مدل های جلو باز هستند. طرح های متنوعی از کت و شلوارهای جلو باز زنانه وجود دارند که افراد شکم دار می توانند از آن استفاده نمایند. استفاده از این نوع لباس بیشتر در موقعیت های صمیمی و مجلسی پیشنهاد می شود. شما می توانید برای یک مهمانی این مدل را با یک لباس مناسب در زیر آن استفاده نمایید. کت شلوار آنالیا نمونه ای از مانتوهای جلو باز زنانه است که در سایزهای بزرگ نیز می توانید آن را خریداری کنید.

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار جلو باز برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار دکمه ای برای افراد چاق زنانه

مدل دیگری از کت و شلوار زنانه سایز بزرگ، نمونه های دکمه دار هستند. به عبارتی با کمک چند دکمه، کت ها تغییراتی می کنند که مورد پسند برخی از خانم ها قرار می گیرند. در کت و شلوارهای دکمه ای معمولا ۶، ۴ یا ۲ دکمه وجود دارد. اگر تصمیم دارید در محیط های رسمی از کت و شلوار استفاده کنید، نمونه های دکمه دار گزینه های بهتری هستند.

کت و شلوار رسمی

برخی از مدل های کت و شلوار صرفا مناسب برای استفاده در محیط های رسمی هستند. این نوع لباس ها طراحی های رسمی تری دارند و معمولا رنگ های تیره تری نیز دارند. استفاده از کت و شلوار زنانه رسمی بهترین تصمیم برای نوع پوشش در محیط کار است؛ زیرا از شما شخصیت جسورانه نشان می دهد که منجر به افزایش اعتماد به نفستان خواهد شد.

کت و شلوار مجلسی

در مجالس و مهمانی های مختلف و صمیمی نیز می توانید از کت و شلوارها استفاده کنید. طرح های جذاب، شیک و متنوعی از کت و شلوارهای زنانه وجود دارند که می توانید از آن ها در یک مهمانی استفاده نمایید. استفاده از این لباس در یک مهمانی شما را بسیار خوش پوش و شیک نشان خواهد داد. از این مدل کت و شلوار برای افراد چاق زنانه نیز نمونه های مختلفی در بازار وجود دارد. کت و شلوار زنانه مشکی مجلسی کلارا پیشنهاد مناسبی برای خانم ها است که در سایزهای بزرگ نیز می توانید آن را تهیه کنید.

کت و شلوار مجلسی برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار گشاد

در میان مدل های کت و شلوار برای افراد چاق زنانه، مدل کتی که با یک شلوار گشاد ست شده است نیز بسیار جلب توجه می کند. شما می توانید از کت با شلوار گشاد در آب و هوای بهار و تابستان استفاده کنید. این نوع پوشش بیشتر مناسب مهمانی های دوستانه و یا حضور در خیابان یا مراکز خرید خواهد بود. به عبارتی کت و شلوار گشاد زنانه ویژه مناسبات نیمه رسمی یا غیر رسمی است.

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار جذب ترکیه ای

در بازار لباس ایران، پوشاک و پارچه های جنس ترک از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. نمونه هایی از کت و شلوار برای افراد چاق زنانه جذب با پارچه های ترک وجود دارد که می توانید به عنوان یک استایل جذاب از آن ها استفاده کنید. با وجود سایز بزرگی که این لباس ها دارند، چون جذب هستند، پوششی شیک برای شما خواهند ساخت.

کت و شلوار ترک برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار بهاره برای افراد چاق زنانه

در فصل بهار یا به عبارتی آب و هوای معتدل نیز می توانید از کت و شلوارهای بهاره بسیار شیک استفاده کنید. کت و شلوارهای بهاره معمولا پارچه های نازکی دارند که به هنگام استفاده از آن ها احساس خنکی خواهید کرد. استفاده از این مدل لباس علاوه بر اینکه شما را شیک پوش نشان می دهند؛ با ایجاد احساس راحتی، رضایت بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت.

کت و شلوار بهاره برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار جین

لباس های جین همواره شیک و خاص هستند و بسیاری از افراد به ویژه خانم ها استفاده از آن ها را ترجیح می دهند. اگر به دنبال یک کت و شلوار برای افراد چاق زنانه یا سایز بزرگ هستید، کت و شلوارهای جین را به شما پیشنهاد می دهیم. شما می توانید با این مدل لباس خود را جوان تر، شیک تر و خاص تر نشان دهید.

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار مخملی زنانه

کت و شلوارهایی که پارچه های مخملی دارند نیز مدل های خاصی برای خانم های شکم دار محسوب می شوند. پارچه های مخمل با رنگ های مختلفی هستند و شما می توانید به تناسب سلیقه خود، کت و شلواری با این جنس تهیه نمایید. کت و شلوارهای مخمل با توجه به طراحی، رنگ و نوع دوختی که دارند، می توانند پوششی مجلسی و یا رسمی باشند.

کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

کت اسکوبا تک دکمه به همراه شلوار ست

از مدل های خاص کت و شلوار زنانه که افراد شکم دار نیز می توانند از آن ها استفاده نمایند، کت های اسکوبا هستند. این مدل کت های جدید زنانه معمولا یا زیپ دار هستند یا فقط یک دکمه دارند. طراحی خاص این کت ها بیشتر مورد پسند خانم های جوان قرار می گیرد و پوششی بسیار شیک برای شما رقم خواهد شد. از این کت و شلوار می توان در محافل رسمی یا مجلسی استفاده نمود.

کت و شلوار تک دکمه برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار اسپرت

به خانم های جوان که به دنبال کت و شلوار زنانه سایز بزرگ هستند، پیشنهاد می کنیم حتما مدل های اسپرت را نیز مدنظر قرار دهند. کت و شلوارهای اسپرت طرح های جوان پسندی دارند و اغلب مدل های به روز و مدرنی هستند. رنگ و طرح های متنوع کت و شلوار اسپرت زنانه برای افراد چاق را بررسی نموده و متناسب با سلیقه خود خرید کنید. کت و شلوار زنانه کرپ اسپرت آویژه،  ست کت و شلوار زنانه اسپرت کشمیر پرادا، کت و شلوار زنانه اسپرت کرپ لانوین گلسانا و… نمونه ای از بهترین کت و شلوارهای اسپرت هستند که در سایزهای بزرگ نیز می توانید آن ها را تهیه نمایید.

کت و شلوار اسپرت برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار ساتن زنانه سایز بزرگ

اگر به دنبال کت و شلوار برای افراد چاق زنانه با رنگ های شاد و براق هستید، مدل های ساتن انتخاب مناسبی برای شما خواهند بود. در مدل های ساتن شما می توانید انواع رنگ های شاد و حتی نقره ای یا طلایی را نیز مورد استفاده قرار دهید. با توجه به رنگ لباس های ساتن، بیشتر مناسب استفاده در مجالس یا مهمانی های صمیمی هستند؛ اما برخی از آن ها مناسب استفاده در محیط کار نیز خواهند بود.

کت و شلوار ساتن برای افراد چاق زنانه

کت و شلوار پاچه گشاد

استفاده از کت و شلوارهایی که شلوار آن ها صرفا پاچه های گشادی دارد هم می تواند مدل مناسبی برای افراد چاق باشد. این مدل شلوارها که بعضا با نام شلوارهای دم پا نیز شناخته می شوند، از مدل های جدیدی هستند که نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. استفاده از یک کت و شلوار پاچه گشاد می تواند در بسیاری از مجالس و یا حتی محافل رسمی مناسب باشد.

کت و شلوار مدل اسلش

اگر می خواهید با کت و شلوار یک استایل کژوال برای خود بسازید، می توانید به سراغ کت و شلوار مدل اسلش بروید. این نوع پوشش می تواند راحتی زیادی برای شما به همراه داشته باشد. برای حضور در یک مهمانی صمیمانه و دوستانه، انتخاب این نوع لباس، هم شما را خاص و هم شیک تر نشان خواهد داد. ضمن اینکه احساس راحتی زیاد آن برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود.

نکات خرید کت و شلوار برای افراد چاق زنانه

در زمان خرید کت و شلوار زنانه برای افراد چاق و شکم دار لازم است نکاتی را مدنظر خود قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در واقع با رعایت نکاتی می توانید بهترین انتخاب را داشته و در نتیجه بهترین استایل را برای خود بسازید. اصلی ترین نکات خرید کت و شلوار برای افراد چاق زنانه به شرح زیر هستند:

  • توجه به جنس
  • انتخاب رنگ مناسب
  • کوتاه و بلندی کت
  • تناسب شلوار با استایل شما
  • سایز مناسب
  • طرح پارچه

توجه به جنس

اصلی ترین مسئله ای که در انتخاب کت و شلوار برای افراد چاق زنانه باید به آن دقت داشته باشید، انتخاب جنس مناسب است. باید مشخص کنید که قرار است این کت و شلوار در چه نوع آب و هوایی و در چه فضایی پوشیده شود. با در نظر گرفتن مواردی از این قبیل، لازم جنس مناسبی را برای لباس خود انتخاب کنید. استفاده از پارچه های نخی، جین، مخملی، ساتن و… در جای مناسب خودش رضایت بخش خواهد بود.

انتخاب رنگ مناسب

نکته مهم دیگر در خرید کت و شلوار زنانه سایز بزرگ، انتخاب رنگ مناسب است. شما باید با در نظر گرفتن محل مورد استفاده کت و شلوار، سلیقه خود و جنس پارچه لباستان، رنگ مناسبی را انتخاب کنید تا استایل شیکی داشته باشید. به عنوان نمونه پارچه های ساتن طلایی مناسب استفاده در محافل رسمی نیستند؛ اما انتخاب جذابی برای مجلس و مهمانی ها خواهند بود.

کوتاه و بلندی کت

کت و شلوارهای زنانه سایز بزرگ را می توانید در طرح های متنوعی خریداری نمایید. برخی از این کت و شلوارها دارای کت های کوتاه و برخی دارای کت های بلندی هستند. شما باید در زمان خرید به کوتاه و بلندی کت ها نیز دقت داشته باشید. کت های بلندتر حالت رسمی تری داشته و بیشتر در هوای سرد مورد استفاده قرار می گیرند. این در حالی است که کت های کوتاه معمولا مجلسی بوده و مناسب فصل های گرم سال هستند.

تناسب شلوار با استایل شما

همانطور که در معرفی مدل های کت و شلوار برای افراد چاق زنانه گفتیم، شلوارهای مختلفی را با کت ها می توانید مورد استفاده قرار دهید. شلوارهای گشاد، شلوارهای پاچه گشاد یا دم پا، جین، جذب و… نمونه ای از این مدل ها هستند. در زمان خرید حتما به نوع شلوار و تناسبی که با استایل شما باید داشته باشد، دقت نمایید.

سایز مناسب

بعضا خانم ها تلاش می کنند تا از کت و شلوارهایی استفاده کنند که زیبا هستند؛ اما متناسب با سایز آن ها نیست. این کار باعث می شود نه تنها شما استایل جذابی نداشته باشید؛ بلکه چاقی شما نیز بیش از اندازه در چشم خواهد بود. بهتر است به جای اصرار بر استفاده از کت و شلواری خاص، نمونه های مناسب کت و شلوار سایز بزرگ و متناسب با سایز خود را انتخاب نمایید.

طرح پارچه مناسب

آخرین نکته مهم در زمان خرید کت و شلوار برای افراد چاق زنانه، توجه به طرح پارچه است. شما باید با توجه به سلیقه و البته محل مورد استفاده کت و شلوار، از طرح پارچه های مناسبی استفاده نمایید. به عنوان نمونه پارچه های براق مناسب محیط کار و رسمی نیستند. از طرفی نمونه های گل دار را بهتر است در مهمانی های دوستانه انتخاب کنید.

گالری پویان، مرکز خرید بهترین کت و شلوارها برای افراد چاق زنانه

برای اینکه بتوانید لباس های خود را مطابق با بهترین طرح ها و مدل های روز دنیا تهیه نمایید، گالری پویان بستری مناسب برایتان خواهد بود. شما می توانید بهترین مدل های کت و شلوار زنانه را در سایزهای مختلف و حتی خیلی بزرگ سفارش در این فروشگاه یافته و سفارش دهید. تضمین کیفیت پارچه و دوخت مناسب لباس ها به شما اطمینان می دهد که خریدی بی نقص را تجربه خواهید کرد.

جمع بندی و نتیجه گیری

یکی از چالش های اصلی افراد چاق و شکم دار عدم یافتن لباس مناسب و یا با طرح دلخواهشان است. کت و شلوار پوششی جذاب و مورد پسند برای بسیاری از افراد حتی خانم ها محسوب می شود. بانوانی که شکم دارند معمولا در یافتن کت و شلوار زنانه مناسب خود با مشکل مواجه هستند. بهترین مدل های کت و شلوار برای افراد چاق زنانه از قبیل کت و شلوارهای مجلسی، رسمی، جلو باز، شلوار پاچه گشاد، شلوار اسلش و… را در این مقاله معرفی کردیم. انتخاب شما کدام مدل است؟ پیشنهاد جذاب شما برای خانم های شکم دار چه کت و شلواری است؟ در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید