مقالات

کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه؟ + بهترین مکمل رنگ قهوه ای

کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه

کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه؟ لباس قهوه ای را با چه رنگی بپوشیم؟ ترکیب کدام رنگ با قهوه ای جذاب است؟ این سوالاتی است که ذهن بسیاری از خانوم ها را هنگام انتخاب و خرید کت و شلوار زنانه و لباس های دیگر این رنگ، به خود مشغول کرده است. رنگ قهوه ای هم مانند مشکی با طیف عظیمی از رنگ ها به خوبی تلفیق می‌شود و همیشه در زمره باکلاس ترین و لوکس ترین رنگ ها جای میگیرد. زمانی این ویژگی پر رنگ تر می‌شود که رنگ قهوه ای با رنگ های مناسب خودش در آمیخته شود، در این صورت نتیجه فوق العاده خواهد بود.

استفاده از چرخه رنگ یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن رنگ های مکمل است؛ فقط توجه داشته باشید که محدود به چارچوب رنگی این چرخه نشوید و خلاقیت و قدرت ریسک خود را سرکوب نکنید. برای پیدا کردن کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه چرخه رنگ های مکمل تنها در نقش یک راهنما عمل می‌کند.

لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشود

بر اساس چرخه رنگی، مکمل های رنگ قهوه ای رنگ های آبی، سبز، قرمز، زرد و نارنجی هستند‌. به طور کل این رنگ ها نیستند که به استایل شما شور و هیجان می‌دهند؛ بلکه نحوه تلفیق و ترکیب آن ها و همچنین نحوه پوشیدن آن هاست که یک سبک را برای شما تعریف می‌کنند.

در این قسمت تعدادی از جذاب ترین آیتم های رنگ قهوه ای با چه رنگی ست میشه را بررسی خواهیم کرد تا شما به آسانی متوجه پاسخ سوالاتی همچون کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه و یا مکمل رنگ قهوه ای در لباس زنانه چیست شوید.

مکمل رنگ قهوه ای در لباس

شما می توانید از رنگ های زیر برای مکمل رنگ قهوه ای در لباس استفاده کنید. این رنگ ها عبارتند از:

  1. قرمز، نارنجی، زرد، سبز و آبی.
  2. کرم و نسکافه ای
  3. مشکی، نارنجی، زرد، قهوه ای سوخته، فیروزه ای و صورتی

مکمل رنگ قهوه ای در لباس

از رنگ های هم طیف قهوه ای استفاده کنید

لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشود

همان طور که گفتیم قهوه ای یک رنگ بی نهایت لوکس است و نقطه نهایی آن در لوکس بودن و گران به نظر رسیدن زمانی است که شما آن را با تنالیته های هم طیف خودش ترکیب کنید. این تنالیته های همرنگ چندان هم نباید به هم نزدیک باشند؛ برای مثال در جواب سوال کت شکلاتی زنانه با چه رنگی ست میشه، بهترین گزینه ها برای بی نقص به نظر رسیدن استفاده از رنگ های کرم، شکلاتی روشن، نسکافه ای و امثال آن است. پس با توجه به توضیحات شما می دانید که شلوار نسکافه ای با چه رنگی ست میشه؟

در حال حاضر این ترکیب رنگی از پرطرفدار ترین ترند های دنیای فشن و مد است.

از ترکیب قهوه ای با جین های تیره غافل نشوید

مکمل رنگ قهوه ای در لباس زنانه

کمتر کسی است که تواند منکر جذابیت ترکیب قهوه ای و جین شود. فرقی نمی‌کند چه جینی همین‌که آبی باشد می‌تواند با رنگ قهوه ای آمیخته شود و در نهایت یک خروجی فوق العاده از استایل تان را بدهد. فرقی نمی‌کند شلوار جین را با یک شومیز قهوه ای یا آیتم قهوه ای دیگر می‌پوشید یا شلوار قهوه ای را با یک کت کوتاه جین در هر صورت این دو رنگ مانند تکه های پازل به هم قفل می‌شوند. برای اینکه اگر خلاصه بخواهیم برای شما شرح دهیم شلوار قهوه ای زنانه با چی ست میشه؟ می تواند بهترین گزینه شلوار جین باشد.

جین های تیره علی رغم باور عموم افراد از بهترین گزینه ها برای ترکیب با این رنگ است.

از ترکیب قهوه ای و سفید چشم پوشی نکنید

مکمل رنگ قهوه ای در لباس زنانه

رنگ قهوه ای و رنگ سفید هر دو رنگ های نسبتا خنثی‌ایی هستند که با تعداد زیادی از رنگ های دیگر ست می‌شوند، به ترکیب دو رنگ خنثی فکر کرده اید؟ 

این گزینه یکی از کم ریسک ترین انتخاب های موجود است، قهوه ای و سفید به راحتی هرچه تمام تر با یکدیگر ست می‌شوند و برای تکمیل استایل و برگردانند هیجان به آن میتوانید از چند آیتم جذاب برای اکسسوری های مرتبط با آن استفاده کنید. برای مثال اگر شما هم به دنبال پاسخ به سوال “کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه” هستید؛ می‌توانید یک شلوار سفید را با کت قهوه ای کوتاه و ساده به همراه یک شال گردن مونو کرم جذاب بپوشید؛ نتیجه قابل توصیف نخواهد بود.

ترکیب رنگ آبی و قهوه ای در لباس

رنگ قهوه ای با چه رنگی ست می شود؟

رنگ مکمل قهوه ای هیچ شکی وجود ندارد که رنگ آبی می باشد؛ به ترکیب آبی دریا و قهوه ای ماسه ها فکر کنید! طبیعت همیشه بلندترین صدای ممکن در هنر است.

فرقی نمی‌کند آبی پر رنگ، تیره، فیروزه ای یا لاجوردی؛ در هر صورت ترکیب آیتم های آبی رنگ با رنگ قهوه ای بی نظیر خواهد بود.

رنگ قهوه ای و سبز

سبز هم مانند آبی از آن رنگ هایی است که در طبیعت بارها نمود آن را دیده‌ اید و به کرات شاهد در هم آمیختگی رنگ قهوه ای و سبز بوده اید. پیشنهاد ویژه ما پوشیدن یک شلوار پارچه ای بگ فاق بلند با رنگ قهوه ای روشن، حتی کمی متمایل به کرم، به همراه یک شومیز با رنگ سبز کله غازی یا سبز درباری است. ترکیبی از این لوکس تر وشیک تر وجود ندارد!

ترکیب قهوه ای با رنگ های تیره

یکی از سوالات دوست داران این رنگ، چه رنگی با قهوه ای ست میشه؟ می باشد. هیچ دلیلی وجود ندارد که از ترکیب رنگ های تیره و قهوه ای گذر کنید! یکی از بهترین پاسخ ها برای کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه همین ترکیب رنگ های تیره مانند مشکی و سرمه ای با قهوه ای است. پیشنهاد ما این است که در این ترکیب جادویی از قهوه ای های کمرنگ تر استفاده کنید تا یک تناسب چشم نواز را رقم بزنید.

با قهوه ای صورتی بپوشیم! 

هیجان انگیزترین آیتم این لیست بی شک ترکیب باور نکردنی صورتی و قهوه ای است! میدانم که انتظار دارند این ترکیب رنگی را نداشتید اما ما برای افراد جسور همیشه پیشنهادات خاص خود را داریم. ممکن است در ابتدا یک ترکیب فوق العاده مزخرف بنظر برسد؛ اما در نهایت بسیار فانتزی و عروسکی خواهد شد‌.

ترکیب هیجان انگیز قهوه ای و زرشکی

همان طور که گفتیم رنگ قرمز از مکمل های رنگی قهوه ای است و از میان رنگ های قرمز، تناژ زرشکی آن با رنگ قهوه ای هارمونی جالب تری ایجاد می‌کند. اگر مطمئن نیستید، برای شروع می‌توانید از اکسسوری های زرشکی رنگ استفاده کنید و در صورت رضایت عرصه استفاده از رنگ زرشکی و قهوه ای را افزایش دهید.

بهترین فصل ها برای قهوه ای پوشیدن

رنگ قهوه ای احتمالا گرم ترین رنگ موجود در دنیا است؛ به همین خاطر همیشه تا اسم زمستان و پاییز به گوشمان می‌خورد از اولین رنگ هایی که در ذهنمان تداعی می شود این رنگ است؛ به همین خاطر است که در این مطلب کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه را بررسی کردیم تا بتوانیم بیشتر این رنگ را بشناسیم و از آن استفاده کنیم.

شکی نیست که به جز گرم بودن همرنگ‌ شدن با طبیعت در فصل های پاییز و زمستان نیز یکی دیگر از دلایل جذابیت رنگ قهوه ای برای استفاده در این دو فصل است‌.

در هر حال همه می‌دانیم که طبیعت هرگز ما را به مسیر اشتباهی نمی‌برد. فراموش نکنید که طبیعت و الهام از آن همیشه برای بزرگترین طراحان مد و فشن هم از بزرگ ترین موهبت ها و گاهاً بسیار روشنی بخش بوده است. 

کدام تنالیته قهوه ای بیشتر به من می آيد؟

اکنون که بهترین کت قهوه ای زنانه با چی ست میشه را بررسی کردیم باید بدانید که فاکتورهای بسیاری وجود دارد برای اینکه تعیین کنند یک رنگ به شما می آید یا خیر؛ اما همانطور که احتمالا خودتان هم میدانید هیچ چیز تاثیر گذار تر از رنگ پوست نیست و از آن جایی که قهوه ای طیف رنگی گسترده ای دارد، باید بدانید که کدام رنگ آن برای شما بهترین گزینه است و اصطلاحا بیشتر به شما می آید.

پوست روشن و رنگ قهوه ای

برای کسانی که پوست روشن و سرد دارند، بهترین گزینه پوشیدن قهوه ای هایی در تنالیته های تیره تر است. این تضاد رنگی بسیار جذاب خواهد بود. این افراد باید تا حد امکان از رنگ های روشن تر قهوه ای مانند بژ یا شتری دوری کنند تا در نهایت به یک استایل بهتر و خیره کننده تر برسند؛ البته که این یک قانون ‌نیست و شما هر رنگی را می‌توانید بپوشید؛ اما به لحاظ زیبایی شناختی رنگ های تیره تر برای افرادی که پوست روشن تری دارند مناسب تر است.

پوست گندمی و رنگ قهوه ای

افرادی که رنگ پوست گندمی دارند، می‌توانند از طیف رنگی قهوه ای هر رنگی را بپوشند. برای بهتر شدن استایل تان اکنون که دستتان در انتخاب رنگ ها باز است ریسک پذیر تر باشید و از انتخاب های جدید تر و خلاف عاداتتان نترسید؛ در هر صورت نتیجه برای شما رضایت بخش خواهد بود.

رنگ قهوه ای مناسب پوست های تیره و گرم

اگر پوست شما تیره تر است و تنالیته های سبز و زرد دارد، باید از انتخاب آن دسته از قهوه ای های نزدیک به رنگ پوستتان دوری کنید. بهترین گزینه ها برای شما قهوه ای های روشن متمایل به مونو کرم است. 

اجازه دهید این تضاد های رنگی بازیگر اصلی استایل و سبک شما باشد.

رنگ قهوه ای مناسب رنگ پوست های خنثی

اگر رنگ پوست خنثی ای دارید؛ تبریک! شما هم مانند افرادی که دارای پوست گندمی هستند، دستتان در انتخاب کاملا باز است؛ چرا که تقریبا رنگی وجود ندارد که به شما نیاید. توصیه ما به شما این است که تنها از قهوه ای هایی که تنالیته های زرد رنگ در خود دارند دوری کنید؛ چرا که شما را رنگ پریده تر نشان می‌دهند.

نتیجه گیری؛ انتخاب رنگ قهوه ای مناسب برای شما به عوامل بسیاری همچون رنگ پوستتان بستگی دارد.

پس از انتخاب رنگ قهوه ای مورد نظر و مناسب خودتان، می‌توانید رنگ های مکمل و مناسب برای ترکیب با آن را در نظر بگیرید. بهترین رنگ های مکمل برای رنگ قهوه ای عبارت اند از: سبز، آبی، تناژ تیره قرمز، مونوکرم ها همچون کرم، بژ، نسکافه ای و رنگ های خنثی همچون سفید و مشکی هستند. در انتخاب رنگ ها و ترکیب آن ها با یک دیگر بی پروا باشید و تنها به موارد معرفی شده در این مطلب بسنده نکنید تا استایل و سبک مختص به خودتان را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید