مقالات

مانتو سبز با چی ست میشه (رنگ مکمل با مانتو سبز ۱۴۰۳)

مانتو سبز با چی ست میشه

به نظر شما مانتو سبز با چی ست میشه و چه رنگ هایی برای آن مناسب است؟ ست کردن و هماهنگی رنگ های جسورانه مانند سبز، صورتی، نارنجی و مانند آن همیشه در ابتدا بسیار سخت بنظر می‌رسد؛ اما راه حل این چالش، بسیار ساده تر از چیزی است که فکر می‌کنید! با کمی شناخت رنگ ها و اثر گذاری متقابل آن ها می‌توانید هوشمندانه ترین و زیبا ترین انتخاب ها را برای خرید کت و شلوار زنانه و طراحی یک استایل شیک و فوق العاده داشته باشید.

ست كردن مانتو سبز

لیمویی

کرم سفید نارنجی قهوه ای سبز پسته ای قرمز طلایی مشکی

رنگ

شال

کیف

کفش

شلوار

مانتو سبز با چه شلواری ست میشه (رنگ های مکمل)

اولین اقدام برای انتخاب رنگ آیتم های یک استایل شیک این است که بدانید هر رنگ در چه طیفی قرار می‌گیرد و رنگ های مکمل آن کدام است. در این قسمت بررسی می‌کنیم که مانتو سبز با چه رنگی ست میشه و پس از خرید مانتو سبز، الباقی آیتم های مکمل را از چه رنگ هایی انتخاب کنید تا جذابیت خود را به رخ بکشید.

ست کردن مانتو سبز با شلوار کرم

ست کردن مانتو سبز با شلوار کرم

یکی از بهترین گزینه ها برای ست كردن مانتو سبز، استفاده از رنگ های خنثی مثل رنگ کرم در طیف های گوناگون است. ترکیب این رنگ با رنگ سبز باعث می‌شود که تعادل به معنای واقعی در ترکیب رنگ استایل شما دیده شود. 

ترکیب هیجان رنگ سبز و آرامش رنگ کرم به معنای واقعی یک هم آمیزی سحرآمیز را به وجود می‌آورد. پوشیدن شلوار کرم با مانتو سبز نیز یکی از پیشنهادات ما برای ست کردن با مانتو سبز است.

ست كردن مانتو سبز با سفید

از آن جایی که سفید یکی از قوی ترین و رایج ترین رنگ های خنثی است با هر رنگی به راحتی ست می‌شود. منطقاً رنگ سبز هم مستثنی از این قاعده نیست و با رنگ سفید به خوبی ترکیب می‌شود.

ترکیب مانتو سبز با مشکی

ترکیب رنگ مشکی و سبز یکی از کم ریسک ترین ترکیبات رنگی است که می‌توانید با مانتوی سبز داشته باشید. در واقع اگر شما فردی هستید که به دنبال نمایش یک جسارت زیرکانه و نشان دادن اعتماد به نفستان هستید اما از مرکز توجه بودن هم لذت نمی‌برید، پیشنهاد ما به شما استفاده از ترکیب رنگ مشکی و سبز است.

رنگ مشکی از دیرباز به عنوان نمود کاملی از لوکس بودن و شیک بودن در عین سادگی شناخته شده است و ترکیب آن با هر رنگی باعث شیک تر شدن آن رنگ می‌شود. رنگ مشکی هم مانند سفید و کرم در گروه رنگ های خنثی قرار می‌گیرد.

ست مانتو سبز با شلوار لی

ست مانتو سبز با شلوار لی

یکی از جذاب‌ترین پاسخ ها به سوال مانتو سبز با چی ست میشه بی‌ قید و شرط، جین است. ترکیب رنگ جین های آبی مخصوصا جین های رنگ روشن با رنگ سبز در هر نوع طیفی می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد‌. 

انتخاب مدل شلوار جین باید متناسب با نوع مانتو صورت پذیرد؛ برای مثال برای مانتوهای کتی کوتاه و اورسایز پیشنهاد ما به شما یک جین رنگ روشن بگ یا نیم بگ است.

ست كردن مانتو سبز با صورتی

ست كردن مانتو سبز با صورتی

مانتو سبز با چی ست میشه؟ جسورانه ترین جواب ممکن رنگ صورتی است. شاید عجیب بنظر برسد اما رنگ صورتی و سبز در کنار هم یکی از خیره کننده ترین ترکیبات را می‌سازند. 

نکته بسیار مهم در انتخاب رنگ صورتی برای ست کردن با مانتو سبز این است که حد اعتدال را در آن رعایت کنید؛ برای مثال ممکن است که رنگ سبز را برای مانتو انتخاب کرده باشید در این صورت اگر رنگ صورتی را به عنوان رنگ مکمل در آیتم های بزرگ و مهمی همچون شلوار به کار ببرید، نتیجه نهایی به شدت تمسخر آمیز خواهد بود؛ اما اگر آن را در آیتم های کوچک تر مثل کیف یا مینی اسکارف خود استفاده کنید بسیار دلنواز به نظر می رسید.

ترکیب مانتو سبز یشمی و خانواده طیف رنگی زرد

استفاده از طیف رنگی زرد در کنار مانتو سبز مخصوصا سبز یشمی به علت هم طیف بودن تقریبی زرد و سبز بسیار زیبا می‌شودهمان طور که گفتیم طیف رنگی زرد به طور کلی با سبز ست می‌شود؛ در واقع فرقی نمی‌کند زرد لیمویی باشد یا تنالیته های نزدیک به نارنجی، نتیجه نهایی اقناع کننده است.

مانتو سبز با چی ست میشه؟ ترکیب رنگ های شاد

این ترکیب برای افرادی مناسب است که عاشق پوشیدن لباس های رنگی هستند و استایل های کژوال دارند. در استایل با مانتو سبز آن‌چنان تفاوتی وجود ندارد که از چه رنگ های مکملی در کنار سبز استفاده می‌کنید؛ در واقع هیچ قانونی وجود ندارد و در نهایت سلیقه شما تعیین کننده نهایی است.

ترکیب سبز تیره، نارنجی، سرخابی و مانند آن‌ها اگرچه که بسیار پر ریسک است؛ اما اگر آیتم ها درست انتخاب شوند نتیجه می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

مانتو سبز و ست کردن یا رنگ قهوه ای

به طور کلی همیشه طبیعت می‌تواند یکی از بزرگترین منابع الهام بشر در طراحی باشد؛ فرقی نمی‌کند طراحی برای دکوراسیون داخلی یا طراحی لباس! در هر صورت همیشه می‌توانید از طبیعت الهام بگیرید و مطمئن باشید که این ایده ها هرگز به خطا نمی رود.

مانتو سبز با چه شالی ست میشه؟

به طور کلی بهترین رنگ ها برای ست کردن شال و مانتو سبز عبارت اند از:

  1. شال مشکی
  2. شال کرم
  3. شال قهوه ای
  4. شال نارنجی
  5. شال لیمویی
  6. شال قرمز
  7. شال سفید
  8. شال آبی
  9. سبز هایی با طیف متفاوت مثل پسته ای و…

با مانتو سبز چه شلواری بپوشیم؟

برای ست کردن مانتو سبز با هر نوع شلواری قاعده و قانون خاصی وجود ندارد؛ اما به طور کلی مانتوهایی که سبز تیره تری دارند، با شلوار مشکی و جین روشن به خوبی ست می‌شوند. برای انتخاب مدل شلوار باید حتما به مدل مانتو، قد و اندام خودتان دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید؛ برای مثال شلوارهای بگ به هیچ عنوان مناسب مانتو های بلند نیستند و برای ست کردن این مانتوها بهتر است که با شلوارهای اسکینی تر ست شوند.

5 مدل شلوار با مانتو سبز

ایده ست کردن مانتو سبز با شلوار - 1 ایده ست کردن مانتو سبز با شلوار - 2 ایده ست کردن مانتو سبز با شلوار - 3 ایده ست کردن مانتو سبز با شلوار - 4 ایده ست کردن مانتو سبز با شلوار - 5

مانتو سبز برای چه کسانی مناسب است؟

مانتو سبز برای هر سبک و استایلی یکی از بهترین انتخاب ها است و به اکثر افراد با هر رنگ پوستی می آید، تنها خط قرمز موجود در انتخاب آن این است که تنالیته مناسبی از سبز را با رنگ‌ پوستتان ست کنید؛ برای مثال افرادی که پوست سفید و روشن دارند می‌توانند از هر تنالیته ای استفاده کنند؛ اما افراد گندمگون یا افرادی که پوست های تیره تری دارند بهتر است از تنالیته‌های تیره سبز مانند سبز یشمی، کله غازی و امثال آن بهره ببرند.

سخن پایانی

در این مقاله به طور کامل به سوال مانتو سبز با چی ست میشه پاسخ دادیم و به این نتیجه رسیدیم که بهترین رنگ ها برای ست کردن با مانتو سبز در درجه اول رنگ های خنثی مانند کرم، سفید و مشکی است و در طبقه بندی بعدی رنگ های جسورانه تر مانند سرخابی، طیف رنگی زرد، قهوه ای و امثال آن است. از این رنگ ها برای انتخاب رنگ شال مناسب مانتو سبز هم می‌توان استفاده کرد و ایده گرفت و در آخر ترکیب فوق العاده جین و مانتو سبز را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید