مقالات

مانتو کتی با شلوار راسته | با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟

با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم

مانتو کتی به دلیل استایل شیک و خاصی که دارد به عنوان یکی از لباس های ترند چند سال اخیر شناخته شده است. اما نحوه درست ست کردن این مانتو مسئله ای است که برای بسیاری از افراد به چالشی مهم تبدیل شده و همیشه برایشان سوال است که با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم یا چگونه آن را با انواع شلوار ست کنیم؟ خرید کت تک زنانه به همراه شلوار راسته از جنس پارچه نخی یا کرپ، می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.  

با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟

برای انتخاب شلوار مناسب مانتو کتی، جهت ست کردن باید به فاکتورهایی نظیر جنس، رنگ مانتو، همچنین قد آن و استایل مورد نظر خود توجه داشته باشید. 

مانتو کتی با شلوار لی

یکی از بهترین مدل های شلوار زنانه، شلوار جین است که با توجه به نوع مانتو کتی می توان از آن در تیپ های رسمی و اسپرت استفاده کرد. قطعا از پیشنهاد های جذاب، سوال خیلی ها است که مانتو کتی با چه شلواری میاد شلوار جین است.

ست کردن مانتو کتی با شلوار جین

ست کردن مانتو کتی با شلوار پارچه ای

شلوارهای پارچه ای یک انتخاب مناسب برای استایل های غیر رسمی و در برخی از موارد رسمی است. شلوار پارچه ای، مدل ها متنوعی از جمله دمپا، راسته، بوت کات و … دارد که با توجه به استایل مورد نظرتان می توانید بهترین مدل را انتخاب کنید.

مانتو کتی با شلوار راسته مشکی

شلوار راسته با مانتو کتی به دلیل سادگی و فرم رسمی آن، اولین انتخاب خانم هایی است که می خواهند استایلی کلاسیک داشته باشند. اما افرادی که به تیپ های اسپرت و غیر رسمی علاقه مند هستند و قصد دارند در مهمانی های دوستانه و غیر رسمی و محل کار، استایل اسپرت داشته باشند، می توانند مانتو کتی را با شلوار راسته جین و یا کتان بپوشند. 

شلوار بوت کات با مانتو کتی

شلوار دمپا گشاد یا بوت کات، یکی از شلوارهایی است که می تواند هم برای موقعیت های رسمی و هم برای موقعیت های غیر رسمی مناسب باشد. این شلوار در قسمت بالایی تنگ و قسمت پایینی، گشادتر است. از آنجایی که این مدل شلوار با جنس و رنگ های مختلف در بازار عرضه می شود، دستتان برای ست کردن مانتو کتی با شلوار بوت کات مناسب باز خواهد بود. 

اگر برایتان سوال شده است که برای موقعیت های غیر رسمی با مانتو کتی مشکی چه شلواری بپوشیم پیشنهاد ما اینست که حتما شلوار بوت کات جین را امتحان کنید. یا اگر می خواهید در محیط های رسمی حاضر شوید بهتر است از شلوار بوت کات کرپ استفاده کنید.

ست کردن مانتو کتی با شلوار بوت کات

ست کردن مانتو کتی با شلوار چاکدار

شلوار چاکدار، در واقع همان شلوار دم پا گشاد یا بوت کات است که در قسمت پایین آن چاک دارد. در هر دو استایل رسمی و مجلسی می توان از آن به همراه مانتوی کتی استفاده کرد. شلوارهای چاکدار از جین و کتان برای استایل های غیر رسمی مناسب بوده و شلوارهای چاکدار پارچه ای از جنس کرپ نیز بهترین انتخاب برای موقعیت های رسمی و مجلسی هستند.

شلوار اسکینی با مانتو کتی

شلوار اسکینی یا جذب یکی از پراستفاده ترین شلوارها در میان خانم ها است.  این مدل شلوار معمولا از جنس جین و در تمام قسمت ها به صورت چسب است. 

ست مانتو کتی با شلوار اسکینی می توانید استایلی اسپرت و غیر رسمی برای مهمانی‌ها، پاساژگردی و تفریح و حتی رفتن به دانشگاه داشته باشید. گاهی پیش آمده است که ندانیم با مانتو کتی مشکی ساده چه شلواری بپوشیم و در دانشگاه حاضر شویم. در این مواقع شلوار اسکینی به دادمان رسیده است.

شلوار مام استایل

شلوار مام استایل طرفدار زیادی در بین خانم های جوان دارد. جنس این نوع شلوار معمولا جین است و برای استایل های اسپرت به کار می رود. این مدل شلوار، قسمت باسن را بزرگتر نشان می دهد و باعث کوتاه تر دیده شدن قد می شود.

مانتو کتی با شلوار ست

در پاسخ به سوال با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم به شما مانتو کتی همراه با شلوار ست آن را پیشنهاد می کنیم. کت و شلوار ست که هم از نظر جنس و هم از نظر رنگ با یکدیگر همخوانی دارند، می تواند چالش شما را در این باره برطرف کند. 

مانتو کتی مشکی را با چه شلواری بپوشیم؟

مانتو کتی مشکی را می توان با شلوار دمپا یا راسته پارچه ای یا کرپ برای مهمانی های رسمی یا قرارهای کاری بپوشید. برای موقعیت های غیر رسمی و اسپرت نیز می توانید این مانتو را با شلوار بگ، مام استایل و چاکدار جین ست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید