مقالات

شومیز با چی بپوشیم | معرفی بهترین ست ها

شومیز با چی بپوشیم

یکی از گزینه های زیبا و جذاب برای تمامی استایل ها، شومیز زنانه است. برای پاسخ به پرسش شومیز با چی بپوشیم، شما باید در ابتدا به موقعیت مد نظر خود توجه کنید، اگر قصد رفتن به دورهمی دوستانه را دارید، می توانید گزینه هایی اسپرت مانند شلوار جین، مام استایل، بوت کات و… را بپوشید. برای مراسمات رسمی شلوار راسته یا دمپا، کت رسمی و دامن راسته ایده هایی مناسب هستند. شما می توانید هریک از این موارد را متناسب با سلیقه خود و در نظر گرفتن فرم بدنیتان انتخاب نمایید.

پاسخ سوال شومیز با چی بپوشیم

پاسخ سوال شومیز با چی بپوشیم

شما می توانید با توجه به سلیقه خود و همچنین در نظر گرفتن موقعیت مورد نظرتان، ترکیب های مختلفی را برای ست کردن با شومیز خود انتخاب کنید؛ در اینجا پیشنهاداتی برای این کار آمده است:

1. ست کردن شومیز با شلوار

اولین انتخاب هر خانم برای ترکیب کردن با شومیز، شلوار زنانه می باشد. شما می توانید انواع مختلف آن را با شومیز خود ست کنید و استایلی جذاب داشته باشید. البته انتخاب آنها با توجه به موقعیت بسیار اهمیت دارد. در اینجا به معرفی موارد مناسب هر مکان می پردازیم:

ترکیب شومیز دورهمی دوستانه

برای مهمانی های خودمانی، ست های اسپرت بسیار جذاب و راحت هستند. شما می توانید شومیز خود را با شلوار لی مام استایل، پلازو، بوت کات، جین، کتان و شلوار دامنی ترکیب کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید. البته این ترکیب ها ممکن است برای هر مدلی مناسب نبوده یا با فرم بدنی شما سازگار نباشند. به عنوان مثال برای اندام ساعت شنی، پوشیدن یک شومیز گشاد با دامن شلواری گزینه مناسبی نیست. همچنین در صورتی که قد کوتاهی دارید می توانید از استایل مونوکروم استفاده کنید و لباس هایی همرنگ بپوشید یا از رنگ های مکمل یا متضاد با توجه به سلیقه خود کمک بگیرید.

ست شومیز مراسمات رسمی

برای مهمانی های رسمی، باید دقت بیشتری در انتخاب به خرج دهید تا شیک و جذاب به نظر برسید. شلوار مازراتی، بگ پارچه ای، ملوانی، پلازو، راسته یا دمپای پارچه ای، یک گزینه ایده آل برای ست کردن در این موارد است. به عنوان مثال، اگر قدی بلند داشته و لاغر هستید، می توانید یک شلوار دمپا مشکی را با شومیز کوتاه خاکستری ست کرده و زیبایی خود را به رخ بکشید. همچنین در صورتی که قدی کوتاه دارید، شلوار ملوانی می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. رنگ های مکمل تیره یا خنثی، گزینه های مناسبی برای اینگونه مراسمات می باشند.

ست شومیز مراسمات رسمی

2. ست شومیز با کت و جلیقه

یکی از پاسخ های جذاب و خاص برای سوال شومیز با چی بپوشیم، پوشیدن کت یا جلیقه می باشد. شما می توانید این لباس را بسته به موقعیت مورد نظرتان، با انواع مختلفی از کت ست کنید تا شیک و زیبا به نظر برسید. در اینجا به معرفی برخی از این موارد برای مناسبات رسمی و غیر رسمی می پردازیم:

جلیقه و شومیز دورهمی دوستانه

برای مهمانی های غیر رسمی، لباس های اسپرت گزینه ای جذاب هستند. جلیقه های چرمی یا از جنس بافتنی انتخابی مناسب برای فصل سرما می باشد. به عنوان مثال، شما می توانید شومیز صورتی را با جلیقه بافت به رنگ آبی و شلوار جین آبی ست کنید و استایلی خاص داشته باشید.

شومیز و کت برای استایل رسمی

یکی از بهترین گزینه ها برای موقعیت های رسمی، استفاده از کت و شلوار زنانه به همراه شومیز است. شما می توانید با یک استایل مونوکروم به رنگ مشکی، کرم یا رنگ های دیگر طیف های خنثی، جذابیت خود را در حین جدیت به رخ دیگران بکشید. البته استفاده از رنگ مشکی برای افرادی که پوست تیره ای دارند ممکن است مناسب نباشد.

3. پوشیدن شومیز و دامن

یکی از گزینه های جذاب برای ست کردن با شومیز، دامن می باشد. شما می توانید انواع مختلف آن را با توجه به سبک پیراهن خود و همچنین موقعیت مورد نظرتان، ترکیب کرده و استایلی جذاب را به وجود آورید. در اینجا انتخاب های مناسب برای مکان ها آمده است:

ست شومیز با دامن اسپرت

اگر قصد دارید برای مکان های دوستانه انتخابی اسپرت داشته باشید، دامن کوتاه یا مینی، دامن های نخی یا جین گزینه های مناسبی برای شما هستند. برای مثال، می توانید یک دامن چهارخانه نخی با قدی بالای مچ را با شومیز تک رنگ و ساده بپوشید و استایلی جذاب را برای خود رقم بزنید. همچنین ترکیب طیف های روشن و تیره می تواند هارمونی بسیار جالبی را برای شما به وجود آورد.

ست شومیز با دامن اسپرت

دامن و شومیز رسمی

برای مراسمات رسمی، بهتر است از رنگ های خنثی یا تیره استفاده کنید تا سلیقه خود را نشان دهید. گزینه های مناسب برای این مهمانی ها، دامن های راسته، پلیسه، ساده یا قد بلند هستند. به عنوان مثال، شما می توانید یک شومیز کرم رنگ را با دامن آبی نفتی پلیسه ست کرده و استایلی خاص و جذاب را برای خود ایجاد کنید. بهتر است بدانید برای افراد قد کوتاه، لباس های بلند می تواند باعث کشیده تر دیده شدن آنها شود.

4. ست کردن شومیز و وست

یکی از ست های همیشه جذاب برای بانوان خاص، ترکیب شومیز با وست است. این گزینه مدلی مشابه پافر دارد و بدون آستین است. شما می توانید آن را با رنگی همخوان با شلوار خود انتخاب کنید و استایلی جذاب داشته باشید. به عنوان مثال پوشیدن وست صورتی ملایم را با شلوار همرنگ آن به همراه شومیز سفید زیبایی شما را دو چندان می کند.

5. کیف و کفش مناسب شومیز

شما می توانید بسته به موقعیت، انواع کفش ها را با شومیز خود ست کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید برای دورهمی دوستانه خود شلوار جین بپوشید، صندل یا کفش تخت بهترین گزینه ها هستند. همچنین برای مهمانی های رسمی، می توانید کفش نوک تیز با پاشنه ای متوسط را برای کت و شلوار خود انتخاب کنید. دقت کنید که سبک و طرح کفش و کیف زنانه شما باید با سبک استایل مورد نظرتان همخوانی داشته باشد.

6. ترکیب شومیز و اکسسوری

برای تکمیل پاسخ شومیز با چی بپوشیم، باید زیورآلات مناسب آن را بررسی کنیم. انتخاب اکسسوری کاملا به سبک استایل شما بستگی دارد. شما می توانید از جواهرات ظریف و ساده برای مهمانی های رسمی کمک بگیرید. در مقابل آن، برای دورهمی های دوستانه، اکسسوری های فانتزی و بزرگ می تواند جذابیت شما را دو چندان کند.  انتخاب این موارد به سلیقه شما و ست لباس انتخابی بسیار وابسته است.

9,800,000 ریال10,300,000 ریال

نکات مهم ست کردن شومیز

برای انتخاب گزینه ای مناسب مطابق با سلیقه تان، لازم است به نکاتی دقت نمایید تا استایلی زیبا و بدون نقص داشته باشید. رعایت موارد زیر می تواند به شما در پیدا کردن پوشش ایده آل در کنار شومیز بسیار کمک کند:

  1. از ترکیب لباس های طرح دار با یکدیگر خودداری کنید.
  2. استفاده از رنگ های جیغ برای مراسمات رسمی به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
  3. هنگام انتخاب اکسسوری، علاوه بر موقعیت، به سبک استایل خود دقت داشته باشید.
  4. سعی کنید بین قسمت های مختلف پوشش خود از نظر رنگ، طرح یا سبک ارتباط ایجاد کنید.
  5. در انتخاب سایز بسیار توجه داشته باشید. پوشیدن شومیز چسبان یا خیلی گشاد می تواند زیبایی پوشش شما را به کلی از بین ببرد.

جمع بندی شومیز را با چی ست کنم

برای پاسخ به سوال شومیز با چی بپوشیم، ابتدا باید به موقعیت مورد نظر خود توجه کنید و سپس ترکیبی متناسب با آن انتخاب نمایید. برای مثال پوشیدن شومیز کوتاه با یک دامن مینی در رنگ های متضاد، انتخابی جذاب برای دورهمی دوستانه است. همچنین در مراسمات رسمی می توانید کت شلواری مجلسی را انتخاب کرده و با استایل مونوکروم به رنگ مشکی، جذابیت خود را دو چندان کنید. پوشیدن وست نیز برای تمامی مهمانی ها می تواند گزینه ای ایده آل باشد. در پایان باید اکسسوری و کیف و کفش خود را نیز متناسب با سبک استایل خود بپوشید. گالری پویان با ارائه انواع لباس های شیک زنانه، با دوختی مناسب و کیفیت بالا به شما کمک می کند تا استایلی شیک و منحصر به فرد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید