مقالات

با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم (استایل با شلوار مام فیت)

با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم

با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم؟ سوالی که بارها از ما در ارتباط با نحوه درست ست کردن و طراحی یک استایل بی نقص پرسیده شده است. پیدا کردن بهترین مانتو و بهترین شلوار و در مرحله بعد ترکیب این دو با هم، گاهی مانند یک معمای سخت و چالش برانگیز است.

کاملا حق دارید؛ چرا که اگر شما زیباترین و بهترین شلوار مام فیت را داشته باشید؛ اما با مانتو و لباس اشتباهی آن را بپوشید، نتیجه فاجعه است!

در این محتوا به سوال با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم پاسخ خواهیم داد و از انواع کت و شلوار زنانه تا مدل های مختلف مانتو و انواع سبک های متفاوت استایل را برای ترکیب با شلوار مام فیت بررسی خواهیم کرد؛ بنابراین تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

شلوار مام فیت چیست؟

شلوارهای مام فیت با وجود این که شباهت زیادی به نوع شلوار های مام استایل دارند؛ اما به طور کلی یکی از مدل های جدید، منحصر به فرد و ترند این روزها هستند.

شلوارهای مام فیت عموما از جنس جین هستند و فاق بلندی دارند، این ویژگی باعث می‌شود که پاهای شما کشیده تر و خوش تراش تر بنظر بیاید. پاچه های شلوار مام فیت همان طور که از نامش پیداست کاملا فیت و متناسب با بدن طراحی شده اند؛ به این معنی که نه تنگ اند و نه گشاد! 

با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم؟

در این بخش جذاب چندین آیتم فوق العاده برای ست کردن شلوار مام فیت را به شما معرفی خواهیم کرد. توجه داشته باشید که دقت در همین جزئیات است که در نهایت یک استایل بی نقص را برای شما می‌سازد.

با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم

شلوار مام فیت با مانتو کوتاه

به طور کلی شلوار مام فیت با مانتو کوتاه ترکیب جذاب تری می‌شود. اگر شما هم از عاشقان استایل های عروسکی هستید، این ترکیب فوق العاده است. 

شلوار مام فیت با مانتو کوتاه می‌تواند یک مثال تمام و کمال از هماهنگی و تناسب در بین آیتم های استایل تان باشد. توصیه ما برای مانتو های کوتاه، مانتوهای گشاد و اصولا فری سایز است.

برای پوشیدن شلوار مام فیت با مانتو کوتاه می‌توانید از انواع مانتوهای کوتاه جلو باز، جلو بسته، عروسکی و رسمی استفاده کنید.

شلوار مام فیت با مانتو کوتاه

شلوار مام فیت با پالتو بلند

یکی دیگر از بهترین ترکیبات شلوار مام فیت، ترکیب مام فیت و پالتو های بلند و اصولا جلو باز است. بهترین روش برای ست کردن این استایل استفاده از یک هودی و شلوار مام فیت همرنگ و یک پالتو بلند با رنگ مخالف است؛ برای مثال می‌توانید هودی و شلوار سفید را با پالتو زغالی ترکیب کنید. هیچ مشکلی در استفاده از شلوار و هودی غیر همرنگ وجود ندارد؛ اما اگر لایه زیرین لباس هایتان که شامل شلوار و هودی است، همرنگ باشند قدتان بلندتر و کشیده تر بنظر میرسد.

در رنگ بندی استایل تان حتما به رنگ های مکمل توجه داشته باشید، اما ذهنتان را در یک چارچوب بسته نگه ندارید، گاهی تنها چیزی که برای جذاب تر و زیباتر شدن نیاز دارید کمی ریسک و جسارت تغییر است.

شلوار مام فیت با پالتو بلند

شلوار مام فیت با کت کوتاه

یکی از بهترین پاسخ ها برای سوال با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم و یکی از جذاب ترین ترکیبات نیمه رسمی برای استفاده از شلوار های مام فیت، بی شک استفاده از کت های کوتاه با این شلوار است.

این نحوه ست کردن به دلیل سادگی و زیبایی اش در همه جا کاربرد دارد و تقریبا کسی وجود ندارد که از آن لذت نبرد.

شلوار مام فیت با کت کوتاه

شلوار مام فیت با دورس

استایلی جذاب برای دختر خانم های جوان! پوشیدن دورس و شلوار مام فیت راحت ترین و مینیمال ترین استایلی است که می‌توانید برای خود رقم بزنید.

پوشیدن شلوار مام فیت با دورس در تمام دنیا بسیار رایج است و این ست راحت و کاربردی در هر شکلی می‌تواند به شدت خیره کننده باشد.

شلوار مام فیت با مانتو جلو باز

یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب شلوار برای ست کردن با مانتو های جلو باز، چه کوتاه باشند و چه بلند، شلوار مام فیت است. پس این گزینه بی شک یکی بهترین پاسخ ها به سوال با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم است.

شلوار مام فیت با استایل لایه لایه

استایل ترند این روزها، استایل های لایه لایه است. در این سبک مرموز و جذاب چندین آیتم هم طیف را با طراحی خاص روی هم می پوشند؛ برای مثال ممکن است لایه زیرین یک دورس باشد، روی آن جلیقه بافت و روی آن یک پالتو کوتاه به حالت جلو باز پوشیده شود و یا حتی مانند کت، تنها بر روی دوش قرار گیرد. برای داشتن این استایل دستتان بسیار باز است و با آزمون، خطا و کمی تجربه می‌توانید یه کشفیات جدیدی برسید و متوجه شوید که دقیقا کدام آیتم ها به خوبی با هم مچ می‌شوند. 

بی شک یکی از بهترین انتخاب ها برای تکمیل این استایل شلوار مام فیت است تا ضربه نهایی را برای درخشش شما و سبک بی نظیرتان بزند.

پیشنهاد ما برای این سبک از طراحی لباس هایتان،  پوشیدن یک شومیز سفید یقه دار با یک ژاکت ضخیم، کتانی سفید، شال گردن بزرگ و شلوار مام فیت تان است. نتیجه بی نظیر خواهد بود!

شلوار مام فیت با استیل لایه لایه

نکات مهم و اشتباهات رایج در ست کردن شلوار مام فیت

در این قسمت تعدادی از نکات مهم برای بهتر شدن جلوه و زیبایی شلوار مام فیت را آورده ایم.

نکته اول: همیشه در طراحی یک استایل خیره کننده تناسب را رعایت کنید؛ شلوار های مام استایل از آن جهت که گشاد تر هستند، با آیتم های تنگ تر همچون کراپ تاپ زیباتر می‌شوند و شلوار های مام فیت گزینه خوبی برای ترکیب با لباس های گشاد تر مانند شومیز های اورسایز هستند.

شلوار مام فیت با کراپ

نکته دوم: یک راه ساده و بسیار تاثیر گذار این است که همه یا بخشی از لباس خود را به داخل شلوار فرو ببرید و استایل تان را با یک کمربند ظريف تکمیل کنید. اینکه لباستان داخل شلوار باشد، مخصوصا در شلوارهای فاق بلند مام فیت باعث بلند تر و کشیده تر به نظر رسیدن پاهایتان می‌شود و در کل اندام شما را بسیار زیباتر نشان می دهد.

نکته سوم: هیچ محدودیتی در انتخاب کفش برای پوشیدن با شلوار مام فیت وجود ندارد؛ حتی چکمه های بلند را هم به راحتی می‌توانید با این شلوار ها بپوشید و نتیجه نهایی رضایت بخش آن را ببینید.

شلوار مام فیت مناسب چه کسانی است؟

اکنون که تا حد ممکن فهمیده ایم که با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم نوبت به این میرسد که بررسی کنیم این نوع از شلوار ها بیشتر مناسب چه کسانی است؟ آیا همه می‌توانند شلوار مام فیت بپوشند؟

انتخاب شلوار متناسب با سبک، شکل بدن شما و راحتی هر چه بیشتر؛ بستگی به بررسی موارد بسیاری دارد. بهترین شلوار جین زنانه باید از تمام جنبه ها بررسی شود تا در نهایت به یک انتخاب بی نقص تبدیل شود.

شلوار های مام فیت برای هر بدنی با هر فرمی می‌توانند یکی از هوشمندانه ترین گزینه ها باشند؛ اما به طور کل افرادی که در قسمت کمر، باسن و ران ها تناسب دارند با پوشیدن این شلوار ها بسیار شکیل تر به نظر می‌رسند.

افرادی که اندام های گلابی شکل و ساعت شنی دارند نیز یکی از منتخبین ویژه برای استفاده از این شلوار ها هستند؛ در هر صورت فراموش نکنید که به‌ طور کلی رسالت شلوار های مام که از استایل مادران دهه نود میلادی الهام گرفته شده است آزادی و راحتی است؛ بنابراین فرقی نمی‌کند که چه اندامی داشته باشید به طور کل این شلوار ها در کمد لباس های همه یکی از آیتم های ضروری و پر کاربرد است.

نتیجه گیری

پس از بررسی کامل این موضوع که با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم، متوجه شدیم که شلوار های مام فیت یکی از راحت ترین شلوارهای کمد هر شخص است. این شلوارها با مانتوهای کوتاه، جلو باز، پالتو های بلند جلو باز و سبک های لایه لایه فوق العاده می‌شوند و مدل های بسیار کمی وجود دارند که امکان پوشیدنشان با این نوع از شلوارها وجود نداشته باشد.

همه افراد با هر نوع فیزیک بدنی و اندامی می‌توانند از شلوار های مام فیت استفاده کنند؛ اما همان‌طور که گفتیم این شلوار ها بهترین گزینه برای کسانی است که اندام های ساعت شنی و گلابی شکل دارند. با تمام این تفاسیر وجود حداقل یک شلوار مام فیت در کمد هر فرد بسیار ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید