مقالات

با شلوار مام استایل چی بپوشیم (8 پیشنهاد جذاب و نکات کلیدی در انتخاب)

با شلوار مام استایل چی بپوشیم

یکی از سوالات افراد علاقه مند به تیپ های مینیمال و اسپرت، این است که با شلوار مام استایل چی بپوشیم، باید گفت بهترین گزینه برای استفاده روزمره و دورهمی های دوستانه، مانتو پیراهنی کوتاه است که هارمونی جذابی برای تیپ تابستانی شما به وجود می آورد؛ همچنین در صورتی که می خواهید در زمستان از این شلوار استفاده کنید، می توانید از یک بافت زنانه یا مانتو جلوباز پاییزه کمک بگیرید و ظاهری به روز و جذاب داشته باشید. البته انواع کت و شلوار زنانه همرنگ نیز برای مجالس رسمی انتخاب مناسبی هستند.

ست کردن شلوار مام استایل در دورهمی دوستانه

ست کردن شلوار مام استایل در دورهمی دوستانه

اگر می خواهید بدانید برای روزمره و تیپ های اسپرت با شلوار مام استایل چی بپوشیم، می توانید هریک از گزینه های زیر را انتخاب کنید.

1. شلوار مام استایل و مانتو کوتاه پیراهنی

یکی از ترکیب های جذاب و اسپرت که می توانید برای دورهمی های دوستانه یا استایل روزانه خود از آن استفاده کنید، پوشیدن یک مانتو کوتاه پیراهنی، با جنس بهاره مانند پارچه لی کاغذی، به همراه شلوار لی مام استایل است. اگر می خواهید بدانید با شلوار سفید چی بپوشم، یکی از گزینه های همیشگی پیش روی شما مانتو پیراهنی است که به شما ظاهری جسورانه و زیبا می دهد.

2. هودی و شلوار مام استایل برای زمستان

هودی و شلوار مام استایل برای زمستان

اگر می خواهید یک استایل راحت و شیک برای سرمای فصل زمستان داشته باشید، هودی و شلوار مام استایل را امتحان کنید. این ترکیب دخترانه فوق العاده راحت بوده و به شما آزادی عمل زیادی می دهد؛ همچنین در دسته مدهای روز و استایل های ترند قرار دارد و با استفاده از آن می توانید تیپی مطابق با مد روز بزنید.

3. تی شرت اسپرت و شلوار مام استایل تابستانی

تی شرت اسپرت و شلوار مام استایل

شما می توانید شلوار مام استایل خود را با یک تی شرت دخترانه و اسپرت ست کنید و استایلی شیک و دخترانه برای خود داشته باشید. برای تکمیل این ترکیب نیز کفش کتانی بپوشید و دستمال گردن خود را به مچ خود ببندید. این ترکیب علاوه بر راحتی، به شما آزادی عمل زیادی می دهد و به دلیل گشاد بودن، برای لباسهای تابستانه زنانه نیز بسیار مناسب می باشد.

ترکیب شلوار مام استایل برای مهمانی

ترکیب شلوار مام استایل برای مهمانی

در اینجا چند گزینه جذاب آمده است که می توانید برای مهمانی ها از آن استفاده کنید و استایلی نیمه رسمی داشته باشید.

4. شومیز و شلوار مام استایل زنانه برای تابستان

اولین گزینه ای که به فکر هرکس برای ست کردن با هر شلواری می رسد، یک شومیز زنانه ساده و شیک است. اگر به دنبال این هستید که بدانید با شلوار مام استایل چی بپوشیم، شما نیز می توانید این گزینه را انتخاب کنید و استایلی زیبا و جذاب برای مهمانی های خود رقم بزنید. توجه داشته باشید به دلیل اسپرت بودن فرم این شلوار، شومیزهای پرکار و مجلسی ممکن است ترکیب مناسبی برای آن نباشد؛ همچنین با یک کفش تخت عروسکی یا مدل های لوفر می توانید ست خود را تکمیل کنید.

5. مانتوهای جلوباز و شلوار مام استایل زنانه

برای ست کردن شلوار مام استایل با مانتو، مدل های جلو باز گزینه بسیار مناسبی هستند؛ زیرا این شلوار حالتی آزاد و گشاد دارد و شما می توانید با یک مانتو جلو باز، به شلوار خود جلوه بیشتری بدهید؛ همچنین این ترکیب از چاق دیده شدن شما جلوگیری می کند؛ علاوه بر این اگر می خواهید از مانتو بلند استفاده کنید، مدل جلوباز بهترین گزینه برای شما است.

6. بافت زنانه و شلوار مام استایل برای زمستان

بافت زنانه و شلوار مام استایل برای زمستان

اگر می خواهید یک تیپ زمستانه شیک برای مهمانی ها در سرمای زمستان داشته باشید، می توانید یک بافت زنانه را با شلوار مام استایل خود ست کنید. این ترکیب علاوه بر راحتی، ظاهری شیک و اسپرت برای شما رقم می زند؛ یک کفش بوت تخت و مینیمال نیز می تواند استایل شما را تکمیل نماید. اگر به دنبال تیپ دخترانه برای شمال هستید نیز می توانید در سرمای پاییز و زمستان از این گزینه استفاده کنید.

7. شلوار مام استایل و کت مجلسی

اگر می خواهید استایلی اسپرت و رسمی داشته باشید، می توانید شلوار مام استایل خود را با یک کت مجلسی کمی آزاد ترکیب کنید. این انتخاب برای مهمانی های دوستانه و حتی مجالس کوچک نیز بسیار جذاب است. کفش های تخت زنانه یا مدل های ساده با پاشنه کوتاه نیز برای این استایل مناسب هستند.

8. پیراهن مخمل کبریتی و شلوار مام استایل

اگر می خواهید تیپی نیمه اسپرت برای فصل زمستان داشته باشید، می توانید یک مدل لباس مجلسی با پارچه مخمل کبریتی را انتخاب کنید و به همراه شلوار مام استایل خود بپوشید. این ترکیب به شما ظاهری خاص و منحصر به فرد خواهد بخشید؛ البته به علت بافت ضخیم این پارچه، در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، بهتر است مدل های ظریف تر با آزادی کمتر را انتخاب نمایید. کفش تخت یا پاشنه سه سانت بهترین گزینه برای تکمیل این استایل شیک رسمی برای شما محسوب می شود.

نکات کلیدی در ست کردن شلوار مام استایل

نکات کلیدی در ست کردن شلوار مام استایل

در اینجا برخی از نکات را بیان می کنیم که می توانند در پیدا کردن بهترین پاسخ برای سوال با شلوار مام استایل چی بپوشیم به شما کمک کنند. شما می توانید بر اساس موارد زیر مورد متناسب با اندام و سلیقه خود را تهیه نمایید.

  • ست شلوار مام استایل برای افراد چاق: اگر دارای اضافه وزن هستید، توصیه می شود شلوار مام استایل را با مانتو یا کت جلو باز بپوشید تا شما را ظریف تر نشان دهد؛ انتخاب یک مانتو پیراهنی گشاد با شلوار آزاد شما را چاق تر جلوه خواهد داد.
  • ترکیب شلوار گشاد برای لاغرها: اگر پاهایی باریک دارید و می خواهید توپر به نظر برسید، یک شلوار مام استایل آزاد به همراه مانتو پیراهنی را انتخاب کنید. برای مهمانی ها نیز کت آزاد و کوتاه گزینه مناسبی برای ست کردن با این شلوار می باشد.
  • توجه به رنگ: توصیه می شود هنگام انتخاب رنگ به فرم بدنی خود توجه کنید؛ به عنوان مثال اگر دارای اضافه وزن هستید یا پاهایی تو پر دارید، شلواری در طیف تیره را انتخاب نمایید تا کشیده تر به نظر برسید.
  • شلوار مام استایل برای قد کوتاه: اگر قد کوتاهی دارید، بهتر است این شلوار را با مانتو یا پیراهنی کوتاه ست کنید و رنگ هایی نزدیک به هم را انتخاب نمایید تا کشیده تر به نظر برسید.
  • حفظ تعادل و سادگی: به علت اسپرت بودن و آزادی فرم این شلوار، سعی کنید تیپ ساده و مینیمال خود را همراه با آن حفظ کنید. اگر می خواهید استایلی پر زرق و برق و مجلسی داشته باشید، این شلوار گزینه مناسبی برای شما نیست.

تفاوت شلوار مام فیت و مام استایل

شلوار مام فیت و مام استایل به لحاظ ظاهری شباهت زیادی با یکدیگر دارند و ممکن است آنها را با یکدیگر اشتباه بگیرید؛ ولی تفاوت هایی نیز دارند که مهم ترین فرق آنها در میزان گشادی آن است. مام فیت می تواند کاملا چسب باشد؛ یا در قسمت ساق پا حالت راسته داشته باشد؛ ولی شلوار مام استایل همیشه کمی آزاد بوده و می تواند در قسمت پاچه ها با کش جمع شده باشد. اگر می خواهید بدانید با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم، باید گفت لباس های مناسب برای مام استایل معمولا برای این الگو نیز با تفاوت هایی اندک مناسب هستند.

در آخر، با شلوار مام استایل چی بپوشیم؟

با شلوار مام استایل چی بپوشیم؟ شما می توانید از ست های مختلفی مانند تی شرت یا مانتو کوتاه پیراهنی در تیپ اسپرت و روزانه خود استفاده کنید؛ همچنین در صورتی که می خواهید این گزینه را برای مهمانی انتخاب نمایید، مانتو جلو باز و شومیز بهترین موارد برای شما هستند. شما می توانید از کفش کتانی یا مدل های تخت و عروسکی برای تکمیل استایل اسپرت و روزانه خود استفاده کنید؛ همچنین مدل هایی با پاشنه کوتاه یا بوت های مینیمال گزینه ای مناسب برای مهمانی ها محسوب می شوند. گالری پویان یکی از بهترین فروشگاه های لباس زنانه است که می توانید برای ست کردن انواع لباس با شلوار مام استایل از آن کمک بگیرید.

سوالات متداول درباره ترکیب شلوار مام استایل

شلوار مام استایل را چگونه بشوییم؟

شما می توانید این شلوار را با استفاده از ماشین لباسشویی و شوینده های بدون آنزیم شست و شو دهید تا بتوانید مدتی طولانی از آن استفاده کنید.

با شلوار مام استایل چه مانتویی بپوشم؟

مانتوهای پیراهنی کوتاه یا انواع جلو باز بهترین گزینه برای پوشیدن با شلوار مام استایل هستند که می توانید آنها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید