مقالات

با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم | 5 استایل جذاب برای ست کردن

با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم

برای انتخاب اینکه با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم و یا موارد دیگر گزینه های زیادی وجود دارد که با رعایت اصول استفاده هر لباس مثل رنگ، طرح و مدل آن می توان بهترین انتخاب را داشت. کت یا کفش مناسب و حتی لباسی که در زیر کت پوشیده می شود و ترکیب رنگ و طرح آن در ایجاد استایل با شلوار بگ جذاب موثر است. ست شلوار بگ یه صورت کت و شلوار زنانه با توجه به راحتی در پوشش و هماهنگ شدن با سایر لباس ها بسیار محبوب است.

شلوار بگ به شلوار های گشادی گفته می شود که قسمت فاق آن ها بلند است و بلندی قد این مدل باعث می شود روی شلوار بیفتد. این شلوارها کمرکش و کمر ساده هستند و برای اولین بار در دهه 80 میلادی مد شد و مورد محبوبیت عموم مردم واقع شد.

با شلوار بگ چی بپوشیم بهتره؟

باشلوار بگ چی بپوشم؟ آیتم های گوناگونی برای ست با شلوار بگ وجود دارد که پوشیدن آن با مانتو، کت و شومیز، گزینه های خوبی برای این پوشش هستند. اگر همراه این شلوار یک کت زیبا بپوشید، بهترین استایل کت و شلوار زنانه را انتخاب کرده اید. از رنگ های مختلفی برای این شلوار می توان استفاده کرد اما رنگ های خنثی مثل خاکستری، سفید، کرم و طوسی انتخاب مناسب تری هستند. برای ست کردن شلوار بگ موارد زیر را پیشنهاد می کنیم:

  • مانتو کتی کوتاه
  • کراپ یا شومیز
  • مانتو بلند جلو باز
  • استایل با بلوز
  • شال یا روسری بلند

کت کوتاه با شلوار بگ یا مانتو کتی

یکی از پوشش های  پرطرفدار، رسمی و نیمه رسمی که شلوار بگ را در آن می توان به کاربرد ست کت و شلوار زنانه است که به همراه عینک دودی و ساعت به شما استایلی زیبا می بخشد. مانتو کتی یا کت با شلوار بگ و بوت کات یکی از تیپ های زیبای زنانه است که بسیاری از خانم های شیک پوش از آن استفاده می کنند. مثلا استایل با شلوار بگ مشکی با کت، انتخاب بسیار شیکی برای مراسم و مهمانی ها است که هم احساس راحتی دارد و هم ترکیب شیک و مناسبی با هم ایجاد می کند. استفاده از اکسسوری به همراه کیفی کوچک، تیپی زیبا برای شما به ارمغان می آورد.

کت کوتاه با شلوار بگ یا مانتو کتی

کت کوتاه با شلوار بگ یا مانتو کتی

 با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم؟

شلوار بگ با بلوزهای کوتاه که روی شکم جمع می شوند و یا کراپ جلوه زیباتری دارند. اما اگر علاقه ای به پوشیدن این مدل لباس ها ندارید، شومیزهای بلند نیز قابلیت ست شدن با شلوار بگ را دارند. شومیزهای چهارخانه ، بدون طرح و کفش های کتانی، ترکیب اسپرت و جذابی می سازند. دقت به تمام این نکات می تواند در رسیدن پاسخ این سوال که با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم کمک کننده باشد.

 با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم

با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم

استایل شلوار بگ با مانتو کوتاه

با توجه به مدل شلوار بگ بهتر است آن را با مانتو کوتاه بپوشید تا استایل آن بهتر دیده شود. یکی از تیپ های جذابی که می توانید با شلوار بگ داشته باشید، ست کردن آن با  مانتو کتی است. مانتو کتی کوتاه استایل جذابی با این شلوار  ایجاد می کند. 

شلوار بگ با مانتو بلند

یکی دیگر از روش های ست کردن شلوار بگ این است که آن را  با مانتو بلند استفاده کنید. این مدل مانتو ها  برای خانم های با قد کشیده بسیار شیک و جذاب است. اگر قد بلندی دارید شلوار بگ و نیم بگ یکی از بهترین گزینه ها با مانتو بلند است که در صورت استفاده از کفش کتونی یک تیپ اسپرت دخترانه شیک به شما می دهد. البته کفش های کالج و پاشنه دار هم گزینه ی خوبی برای این  انتخاب دلبرانه هستند.

شلوار بگ با مانتو بلند

شلوار بگ با مانتو بلند

 استایل با شلوار بگ ذغالی

رنگ ذغالی خنثی است و به راحتی با همه چیز ترکیب می شود. اگر این رنگ را برای شلوار انتخاب کرده اید دیگر نگران ست شدن آن با سایر طرح ها و رنگ ها است. استایل با شلوار جین ذغالی یکی از تیپ های پرکاربرد در زمستان است. در این فصل رنگ های تیره استفاده بیشتری دارند و شما می توانید از پالتو، کت چرم و مانتو بلند و… را با شلوار جین ذغالی ست کنید.

 استایل با شلوار بگ ذغالی

استایل با شلوار بگ ذغالی

استایل با شلوار بگ پارچه ای

شلوار لنین زنانه مدل بگ بهترین انتخاب برای تابستان می باشد. این مدل شلوار بسیار پرفروش و پرطرفدار بوده که با صندل و کتونی ست می شود و برای افراد قد کوتاه شلوار نیم بگ با این جنس مناسب تراست. معمولا این مدل شلوار به دلیل جنس سبکی که دارد برای روزهای گرمی که نیاز به استایل رسمی دارید بسیار مناسب است.

با شلوار بگ چه کفشی بپوشیم؟

برای رسیدن به پاسخ اینکه با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم و یا با چی ست کنیم پیشنهاد می کنیم بوت چرم را در این استایل انتخاب کنید. اگر شلوار بگ در کنار هودی و لباس های اصطلاحاً لش مورد انتخابی شماست، می توانید از کفش های کتانی نیز استفاده کنید. کتانی های لژدار و درشت انتخاب مناسبی برای ست شلوار بگ هستند. در صورتی که می خواهید شلوار بگ پارچه ای در پوشش خودتان به کار ببرید و به دنبال استایلی رسمی هستید، کفش پاشنه بلند انتخابی شیک است. کفش کتونی و صندل به همراه شلوار جین بگ گزینه های عالی برای این استایل است.

کلام آخر در مورد با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم

این انتخاب و سلیقه شماست که در تعیین استایل که با شلوار بگ چه بلوزی بپوشیم تاثیر دارد. رنگ ها و مدل ها مختلفی از کت و بلوز را برای همراهی این پوشش می توان استفاده کرد و از بلوزهای کوتاه و بلند برای ست کردن با این شلوار می توان بهره برد. این استایل برای محیط های رسمی و غیر رسمی، محیط های کاری و اکثر مکان ها کاربرد دارد و بهتر است با با رنگ های خنثی آن را استفاده کنید تا راحت تر با بقیه لباس ها یا کفش ها ست شود.

دیدگاهتان را بنویسید