مقالات

با شلوار سفید چی بپوشم

با شلوار سفید چی بپوشم

رنگ سفید به عنوان یک رنگ خنثی به شما کمک می کند تا آن را به راحتی با دیگر رنگ ها ست کنید. با این وجود بعضا افراد می پرسند که با شلوار سفید چی بپوشم که علاوه بر ظاهر شیک مناسب باشد. به عبارتی همواره به دنبال این هستند که با ست کردن شلوار سفید با رنگ یا لباسی خاص، استایل جذابی برای خود بسازند. 

بهترین ست شلوار سفید زنانه می تواند با خرید یک کت تک زنانه و یا لباس های رنگارنگ یا رنگ های سبز، مشکی، آبی و…، کفش های صندل یا کتونی های خاص تکمیل شود. این استایل های جذاب را در ادامه مشاهده می کنید.

معرفی بهترین ست ها با شلوار سفید زنانه

ست شلوار سفید زنانه با لباس های مختلف و حتی رنگ های متنوع امکان پذیر است. از طرفی ست کردن این شلوار با کفش های مختلف نیز می تواند برای شما استایل جذابی ایجاد کند. نکته حائز اهمیت این است که شما قرار است با این استایل در کجا حضور داشته باشید؟ به عبارتی دنبال استایل رسمی هستید یا صرفا یک استایل کژوال یا صمیمی مورد نیاز شما است؟ موارد زیر بهترین ست هایی هستند که می توانید با شلوار سفید زنانه در محیط های مختلف داشته باشید:

 1. ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز
 2. استایل ورزشی با شلوار سفید
 3. ست شلوار سفید زنانه ویژه مهمانی
 4. استایل شلوار سفید با رنگ قرمز
 5. استایل شلوار سفید به تناسب فصل ها
 6. همراهی کت تک زنانه با شلوار سفید
 7. ترکیب رنگ مشکی با شلوار سفید زنانه
 8. استفاده از کمربند به همراه شلوار سفید
 9. استایل مجلسی با شلوار سفید زنانه
 10. ست شلوار سفید زنانه با رنگ صورتی
 11. کت و شلوار سفید زنانه
 12. ترکیب رنگ آبی با انواع شلوار سفید زنانه
 13. ست شلوار زنانه سفید با انواع کفش ها
 14. ساخت استایل با شلوار سفید به کمک اکسسوری ها

 ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز

در جواب سوال با شلوار سفید چی بپوشم باید گفت که از لباس هایی با رنگ سبز غافل نشوید. از جمله استایل های جذابی که می توانید با شلوار سفید زنانه داشته باشید، همراهی رنگ سبز با آن است. طیف رنگی سبز از روشن تا تیره می تواند ظاهری جذاب برای شما ایجاد کند. معمولا رنگ های سبز روشن شما را جوان تر نشان داده و شادتر هستند. رنگ های تیره تر نیز بیشتر مناسب فضاهای رسمی هستند. دقت کنید که این رنگ سبز می تواند متعلق به کفش، مانتو، بلوز، شومیز، کت، اکسسوری ها و… باشد. ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز نعنایی یا پسته ای، یک استایل شیک و ملایم برای آب و هوای تابستان خواهد بود.

 ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز

 ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز

ست شلوار سفید زنانه با رنگ سبز

استایل ورزشی با شلوار سفید

شلوارهای ورزشی سفید با همراهی یک تیشرت ساده و کفش ورزشی، به راحتی یک استایل ورزشی برای شما می سازند. معمولا شلوارهای گشاد و راحت می توانند خیلی خوب شما را برای یک پیاده روی دلچسب آماده کنند. حال اگر در هوای سرد قرار است که استایل ورزشی با شلوار سفید داشته باشید، استفاده از یک سویشرت یا هودی می توانند به شما کمک کند.

با شلوار سفید چی بپوشم که استایل ورزشی داشته باشه؟

ست شلوار سفید زنانه ویژه مهمانی

استفاده از شلوار سفید در یک مهمانی دوستانه، فضایی صمیمی، قرار عاشقانه و… شما را آراسته و شیک نشان می دهد. چنانچه می خواهید برای یک مهمانی شلوار سفید خود را ست کنید، استفاده از شلوار واید یا جین را به شما پیشنهاد می دهیم. همراهی لباس های مشکی یا رنگ شاد با این شلوارهای سفید می تواند استایل جذابی برای شما به ارمغان بیاورد. اکسسوری ها یا مواد آرایشی قرمزرنگ نیز در این استایل بسیار تاثیرگذار هستند.

ست شلوار سفید زنانه برای مهمانی

با شلوار سفید چی بپوشم؟ رنگ قرمز

رنگ قرمز به شدت جذاب و قدرتمند است. ترکیب این رنگ با شلوار سفید استایلی خاص برای شما می سازد. معمولا از ست شلوار سفید زنانه با رنگ قرمز در مهمانی ها و مجالس صمیمی استفاده می شود. استفاده از بلوزهای قرمز رنگ با طرح های ساده یا حتی گل دار استایلتان را تکمیل می کند. از این استایل در هر فصلی می توانید بهره ببرید.

با شلوار سفید چی بپوشم

ست شلوار سفید زنانه با رنگ قرمز

استایل شلوار سفید به تناسب فصل ها

با شلوار سفید می توانید متناسب با فصل سرد یا گرم، برای خود استایل شیک و خاص بسازید. استفاده از شلوارهای سفید گشاد با یک لباس نخی رنگی به همراه یک کفش صندل، استایل جذاب زنانه در فصل تابستان خواهد بود. ضمن اینکه همراهی عینک آفتابی در این استایل نیز می تواند شما را شیک تر نشان دهد. در فصل زمستان نیز لباس هایی همچون هودی و سویشرت به همراه شلوار جین سفید، ترکیب جذابی خواهد بود.

استایل با شلوار سفید زنانه برای فصل بهار و تابستان

همراهی کت تک زنانه با شلوار سفید

اگر به دنبال یک استایل رسمی و بسیار شیک هستید، حتما از یک کت تک زنانه در کنار شلوار سفید خود استفاده کنید. کت جین آبی از موارد پرطرفدار است که در کنار شلوار سفید جذابیت خاصی ایجاد می کند. انواع کت تک های مشکی، قهوه ای، سبز و قرمز نیز می توانند گزینه های مناسبی برای شما در این ست باشند.

با شلوار سفید چی بپوشیم

ست شلوار سفید زنانه با کت تک

ترکیب رنگ مشکی با شلوار سفید زنانه

تضاد میان رنگ مشکی و سفید خروجی مطلوبی برای ظاهر شما خواهد داشت. معمولا ست شلوار سفید زنانه با رنگ مشکی استایلی می سازد که شما هم می توانید به عنوان یک ظاهر رسمی از آن در محیط کار استفاده کنید و هم به عنوان استایلی شیک برای یک مهمانی صمیمی قابل استفاده خواهد بود. انواع بلوز، مانتو، شومیز، کت، شال و روسری، کفش و… با رنگ مشکی به همراه شلوار سفید، از جمله مدهای پرطرفدار در سراسر دنیا است.

ست شلوار سفید زنانه با رنگ مشکی

ست شلوار سفید زنانه با رنگ مشکی

استفاده از کمربند به همراه شلوار سفید

استایل دیگری که خیلی ساده می توانید با شلوار سفید برای خود ایجاد کنید، همراهی شلوار سفید با یک کمربند است. کمربندهای مختلف در رنگ های سفید، مشکی، کرم، نخودی و… می توانند در این ست مورد استفاده قرار بگیرند. پیشنهاد می شود رنگ کمربند خود را با کفش، کیف یا شال خود ست کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید.

با شلوار سفید چی بپوشیم

استایل مجلسی با شلوار سفید زنانه

شلوار سفید به ویژه شلوارهای جین با این رنگ کاربرد زیادی می توانند در مجالس و مهمانی ها برای شما داشته باشند. شلوار سفید با یک نیم تنه یا شومیز، انتخاب جذابی برای یک مهمانی خواهد بود. شما می توانید این لباس ها را در رنگ های مختلف با شلوار سفید ست کنید و از ظاهر خاص و جذاب خود لذت ببرید.

استایل مجلسی با شلوار سفید زنانه

ست شلوار سفید زنانه با رنگ صورتی

اگر همیشه برایتان سوال است که با شلوار سفید چی بپوشم تا ظاهری پر نشاط داشته باشم؟ حتما از ترکیب رنگ صورت استفاده کنید. رنگ صورتی از جمله رنگ هایی است که خانم ها علاقه خاصی به آن دارند. حضور این رنگ در کنار سفید بسیار مورد پسند خواهد بود. تمامی رنگ های صورتی روشن تا تیره قابلیت ست شدن با شلوار سفید زنانه را دارند. معمولا رنگ های روشن برای فضاهای صمیمی و تیره تر برای محیط کار و رسمی مناسب هستند. حضور یک کفش صورتی در کنار لباس با این رنگ، استایل شما را خاص تر می کند.

ست شلوار سفید زنانه با رنگ صورتی

ست شلوار سفید زنانه با رنگ صورتی

کت و شلوار سفید زنانه

کت و شلوار به خودی خود نشان دهنده یک استایل رسمی است؛ اما کت و شلوارهای مجلسی نیز به رنگ سفید جذابیت بالایی دارند که معمولا از آن به عنوان کت و شلوار زنانه مجلسی برای عروسی استفاده می شود. استفاده از کت و شلوار هم برای خانم ها و هم آقایان یک استایل رسمی و خاص به همراه دارد. این استایل برای خانم ها خاص تر است و شخصیت جسورانه ای از آن ها نشان می دهد. برای کت و شلوارهای رسمی حتما به فکر یک کفش رسمی هم باشید.

با شلوار سفید چی بپوشم

با شلوار سفید چی بپوشم ؟ لباس های رنگ آبی

ترکیب رنگ آبی با شلوار سفید ظاهری آرام، آراسته و با شخصیت از شما نشان می دهد. همانند دیگر رنگ ها شما می توانید هم آبی های روشن و هم مدل های تیره تر رنگ آبی را با شلوار سفید ست کنید. نمونه ای از پرکاربردترین لباس ها برای ساختن این استایل، استفاده از کت تک آبی است. کت های جین معمولا می توانند بسیار جذاب باشند.

ست شلوار سفید زنانه با رنگ آبی

ست شلوار زنانه سفید با انواع کفش ها

به تناسب اینکه قرار است شلوار سفید را در کجا بپوشید، کفش های مختلفی نیز قابل استفاده هستند. البته نوع شلوار نیز در انتخاب کفش مناسب بسیار تاثیرگذار است. رنگ های مختلفی که در ست شلوار سفید مطرح کردیم همگی می توانند در کفش شما نیز مورد استفاده قرار بگیرند. معمولا با شلوارهای سفید کفش های صندل و یا کتونی ها جذابیت بیشتری دارند.

ست شلوار زنانه سفید با انواع کفش ها

ساخت استایل با شلوار سفید به کمک اکسسوری ها

شما می توانید استایل خودتان را با کمک انواع اکسسوری ها جذاب تر کنید. به همراه شلوار سفید می توانید از انواع دستبند، گردنبند، بند عینک، کمربند و… در طرح ها و رنگ های مختلف را نیز مورد استفاده قرار دهید. برای مثال صرف استفاده از یک عینک آفتابی به همراه شلوار سفید ظاهر شما را بسیار متفاوت می کند.

نکته مهم برای ست کردن شلوار سفید زنانه

به هنگام ست کردن شلوار سفید زنانه باید حتما نوع شلوار را مدنظر قرار دهید. به عبارتی شلوارهای سفید در مدل های جین، واید، اسکینی، پارچه ای ساده و… در بازار وجود دارند. انتخاب اینکه با شلوار سفید خود چه بپوشید بستگی به نوع شلوار نیز دارد. به عنوان مثال اگر شلوار شما جین باشد کت تک زنانه مناسب آن خواهد بود اما برای شلوارهای گشاد کت های رسمی نباید استفاده شوند. این مسئله روی انتخاب کفش نیز تاثیرگذار است.

استایل های متفاوت خود را با گالری پویان بسازید!

اگر هنوز هم با شلوار سفید چی بپوشم سوال شما است، بهتر است سری به گالری پویان بزنید. جدیدترین طرح ها و مدل های لباس را در گالری پویان می توانید مشاهده نموده و طبق پیشنهاداتی که گفتیم با شلوار سفید خود ست کنید. امکان خرید انواع کت تک زنانه، کت و شلوار، ست مانتو و شلوار، پالتو و… با بهترین کیفیت، طرح و قیمت برای شما فراهم شده است؛ پس همین حالا برای خریدی مطمئن اقدام کنید. 

جمع بندی و نتیجه گیری

شلوار سفید در طرح های مختلف معمولا یکی از لباس هایی است که طرفداران زیادی دارد؛ اما برای همه این سوال مطرح است که با شلوار سفید چی بپوشم؟ با وجود اینکه رنگ سفید به راحتی با هر رنگ دیگری ست می شود؛ اما بعضا برای افراد پیدا کردن بهترین استایل با شلوار سفید کمی چالش برانگیز است. شما می توانید از ست شلوار سفید زنانه با رنگ های مختلفی همچون سبز، آبی، صورتی و… یا لباس های مختلفی مانند کت تک استفاده کنید. 

1 دیدگاه در “با شلوار سفید چی بپوشم

دیدگاهتان را بنویسید