مقالات

شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است؟ معرفی بهترین ست ها

شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است

اگر می خواهید بدانید شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است، باید گفت در صورتی که فردی لاغر هستید و می خواهید پاهایتان توپر و زیبا به نظر برسد، می توانید مدل مخروطی این لباس را با مانتو یا تونیک خود ست کنید. همچنین در صورتی که قدی بلند دارید و به دنبال شلواری راحت و شیک هستید، حتی در صورتی که دارای اضافه وزن می باشید، کت و شلوار زنانه اسپرت با شلوار مام فیت راسته گزینه ای مناسب برای شما است.

شلوار مام فیت برای چه اندامی مناسب است؟

شلوار مام فیت برای چه اندامی مناسب است

اگر می خواهید بدانید شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است، باید گفت در صورتی که شما نیز در یکی از دسته های زیر قرار دارید، می توانید شلوار مام فیت را برای استایل خود استفاده کنید.

  • افراد لاغر: این شلوار برای افرادی که پاهایی لاغر دارند و دوست دارند توپر به نظر برسند گزینه ای عالی می باشد.
  • بانوان چاق: در صورتی که دارای اضافه وزن هستید و به دنبال شلواری شیک و راحت برای استفاده روزانه می گردید، می توانید شلوار مام فیت را امتحان کرده و به کمک آن شکم خود را تا حد زیادی مخفی کنید.
  • قد بلندها: کسانی که قدی بلندی دارند، می توانند با استفاده از شلوار مام فیت استایلی شیک و اسپرت برای خود ایجاد کنند.
  • افراد لاغر و قد کوتاه: در صورتی که دارای قدی کوتاه هستید و پاهایی لاغر دارید، شلوار مام فیت را می توانید برای استایل روزانه خود انتخاب کنید.

ست کردن شلوار مام فیت

ست کردن شلوار مام فیت

اگر می خواهید بدانید با شلوار مام فیت چه مانتویی بپوشیم، باید گفت شما می توانید از کت کوتاه یا پالتوهای بلند برای ست کردن با این شلوار در هوای سرد استفاده کنید؛ همچنین برای ترکیب این پوشش در فصل بهار و تابستان، دورس یا مانتو کوتاه نیز گزینه هایی جذاب هستند. به دلیل آزاد بودن این شلوار، در حالت کلی توصیه می شود از لباس های گشاد و جلو بسته به همراه آن استفاده نکنید زیرا شما را چاق و بدقواره نشان خواهند داد. تی شرت یا بافت زنانه نیز گزینه های مناسبی برای استفاده روزانه هستند.

کفش مناسب شلوار مام فیت

کفش مناسب شلوار مام فیت

از آنجایی که شلوار مام فیت در دسته لباس های اسپرت زنانه قرار دارد، بیشتر برای استایل های روزانه از آن استفاده خواهید کرد؛ به همین علت بهتر است کفش های راحتی خود را به همراه آن بپوشید؛ به عنوان مثال در سرمای فصل زمستان و پاییز می توانید اسنیکر، نیم بوت های اسپرت یا کفش کتانی را با مانتو و شلوار مام فیت ست کنید. اگر می خواهید از این پوشش در بهار و تابستان استفاده کنید، کفش عروسکی تخت یا کالج گزینه مناسب تری برای شما می باشد.

انواع و ویژگی های شلوار مام فیت

انواع و ویژگی های شلوار مام فیت

 

شلوار مام فیت معمولا در قسمت بالاتنه کمی آزادتر است و در ساق پا حالتی مخروطی شکل پیدا می کند. اگر می خواهید بدانید هر کدام از مدل های شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است، باید گفت اگر فردی لاغر هستید و می خواهید پاهایتان تو پر به نظر برسد، مدل خرطومی گزینه مناسبی برای شما است؛ همچنین در صورتی که دارای اضافه وزن هستید یا می خواهید استایلی نیمه رسمی داشته باشید، می توانید شلوار مام فیت راسته را انتخاب نمایید.

فرق شلوار مام استایل و مام فیت

فرق شلوار مام استایل و مام فیت

به علت شباهت زیاد شلوار مام فیت و مام استایل، برخی ممکن است آنها را با یکدیگر اشتباه بگیرند؛ در واقع تفاوت این دو مدل در این است که شلوار مام فیت می تواند گشاد یا حتی کمی چسب باشد؛ ولی مام استایل آزادی بیشتری دارد و نمی توانید الگویی کاملا چسب در آن پیدا کنید. یکی دیگر از تفاوت های این دو نوع در جنس پارچه است؛ شلوار مام فیت معمولا دارای جنسی کشی است ولی مام فیت پارچه ای غیر کشسان دارد؛ به همین علت نمی توانید آن را در مدل های چسب پیدا کنید.

برای آشنایی بیشتر با این مدل، اگر می خواهید بدانید با شلوار مام استایل چی بپوشیم، باید گفت شما می توانید از انواع لباس های اسپرت مانند مانتو جلو باز، تونیک کوتاه، شومیز زنانه و حتی تی شرت به همراه این مدل استفاده نمایید.

در پایان، شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است؟

در صورتی که به دنبال تیپی اسپرت هستید و می خواهید بدانید شلوار مام فیت برای چه کسانی مناسب است، باید گفت این شلوار برای بانوان لاغر یا کسانی که قدی بلند دارند و می خواهند اضافه وزن خود را مخفی کنند انتخابی ایده آل می باشد. شما می توانید در فصل تابستان شلوار مام فیت را با تی شرت یا مانتویی آزاد و کوتاه ست کنید؛ همچنین مانتو کتی یا مدل های جلوباز نیز برای فصل زمستان به همراه نیم بوت گزینه ای زیبا و جذاب می باشد. در صورتی که می خواهید لباسی جدید و مد روز برای خود تهیه کنید، گالری پویان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی است که می توانید از آن کمک بگیرید.

سوالات متداول شلوار مام فیت

آیا شلوار مام فیت می تواند کمک کند شکمم را بپوشانم؟

به علت چسبان نبودن الگوی شلوار مام فیت و فاق بلند آن، با پوشیدن این شلوار می توانید شکم خود را تا حدی مخفی کنید و استایلی جذاب داشته باشید.

شلوار مام فیت گشاد است یا تنگ؟

شلوار مام فیت معمولا کمی آزاد است؛ ولی نباید آن را به قدری گشاد تهیه کنید تا فرم نامناسبی داشته باشد تا در استفاده روزمره باعث آزارتان شود.

آیا می شود شلوار مام فیت را در موقعیت های رسمی پوشید؟

از آنجایی که شلوار مام فیت در دسته لباس های اسپرت و راحت قرار دارد، برای پوشش های رسمی گزینه مناسبی نیست.

شلوار مام فیت را در مهمانی با چی ست کنم؟

شما می توانید بسته به سلیقه خود و با در نظر گرفتن فرم بدنیتان، شلوار مام فیت را با کت های کوتاه یا مانتو کتی جلو باز ست کنید و استایلی جذاب برای خود رقم بزنید؛ همچنین در صورتی که می خواهید استایلی نیمه رسمی داشته باشید، می توانید از کفش هایی با پاشنه بین 3 تا 8 سانتی متر به همراه آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *