مقالات

بهترین مدل لباس مجلسی مناسب افراد چاق و نکات کلیدی در انتخاب

لباس مجلسی مناسب افراد چاق

یکی از مشکلات بانوان دارای اضافه وزن، تهیه پوشش مناسب برای مهمانی است. برای انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب افراد چاق، باید به دنبال گزینه هایی باشید که شما را کشیده تر نشان دهند؛ به عنوان مثال می توانید یک کت و شلوار زنانه بلند با قدی زیر باسن پوشید تا شکم و پهلوهایتان کمتر به چشم بیاید. پیراهن های بلند و ساده یا الگوهایی مانند Aline نیز یکی دیگر از مدل های مجلسی است که می توانید آن را انتخاب کنید.

مدل لباس مجلسی مناسب خانم های چاق

مدل لباس مجلسی مناسب خانم های چاق

در اینجا بهترین سبک و مدل های لباس مجلسی مناسب افراد چاق آمده است که می توانید برای انتخاب الگوی مناسب از آنها استفاده کنید.

1. کت و پیراهن بلند

شما می توانید یک کت بلند تا زیر باسن را انتخاب نمایید و چربی های شکم و پهلوهای خود را به خوبی مخفی کنید. از این پوشش می توانید در مجالس و مهمانی های رسمی کمک بگیرید و استایلی جذاب داشته باشید.

2. شلوار راسته یا دمپا

اگر می خواهید شلوار مناسبی برای کت مهمانی خو انتخاب کنید، بهترین گزینه برای شما شلوار زنانه راسته یا دمپا است که باعث می شود پاهایتان کشیده تر به نظر بیاید.

9,800,000 ریال12,000,000 ریال

3. لباس مجلسی Aline

جذاب ترین مدل پیراهن مجلسی مناسب افراد چاق لباس aline است که باعث می شود لاغرتر به نظر برسید. این پوشش الگویی شبیه به حرف A در بدن فرد ایجاد می کند و سبکی جذاب و پرطرفدار در بین بانوان می باشد.

4. پیراهن بلند و ساده

پیراهن بلند و ساده

شما می توانید پیراهنی بلند و ساده را انتخاب کنید تا با ایجاد یکپارچگی، بدنتان را کشیده تر و لاغرتر نشان دهید. این استایل بهترین لباس مجلسی برای افراد چاق است که همیشه طرفداران خاص خود را دارد.

5. لباس مجلسی یقه هفت

لباس مجلسی یقه هفت

بهترین فرم برای لباس مجلسی مناسب افراد چاق، مدل هایی با یقه کمی باز و به شکل هفت است که باعث می شود خطوط عمودی پوشش شما بیشتر دیده شده و لاغرتر به نظر برسید.

راهنمای انتخاب لباس برای افراد چاق

راهنمای انتخاب لباس برای افراد چاق

اگر دارای اضافه وزن هستید و می خواهید استایلی جذاب داشته باشید، توصیه می شود به موارد زیر توجه کنید تا لاغرتر و کشیده تر به نظر برسید.

1. انتخاب طرح مناسب

انتخاب طرح مناسب

اگر دارای اضافه وزن هستید و به دنبال لباس مجلسی هستید، توصیه می شود طرحی عمودی یا ساده را برای پیراهن خود انتخاب کنید تا لاغرتر به نظر برسید. الگوهای افقی و مدل های شلوغ باعث می شود چاق تر دیده شوید؛ به جای آنها از سبک های خاص و بدون پیچیدگی کمک بگیرید تا کشیده تر به چشم بیایید.

2. لباس مجلسی ظریف

لباس مجلسی ظریف

اگر فکرمی کنید پوشیدن لباس های گشاد با مدل هایی ساده باعث می شود لاغر به نظر برسید، سخت در اشتباه هستید. پوشش های بزرگ و بدون الگو شما را چاق تر از آن حالت واقعی نشان می دهند. بهتر است الگوهایی ظریف را انتخاب نمایید که الگویی متناسب با فرم بدنی شما دارند؛ به عنوان مثال می توانید مدل یقه هفت با آستین هایی بلند بپوشید تا کشیده تر دیده شوید.

3. انتخاب سایز مناسب

انتخاب سایز مناسب

یکی از بدترین گزینه ها برای افراد دارای اضافه وزن، پیراهنی چسبان و تنگ است که باعث می شود چربی های شما بیشتر دیده شوند؛ مدل های گشاد نیز می تواند شما را درشت تر از چیزی که هستید نمایش دهد. لباس مجلسی مناسب افراد چاق الگویی اندازه بدن شما است که کمک می کند متعادل تر به نظر برسید.

4. رنگ های تیره یا خنثی

رنگ های تیره یا خنثی

در حالت کلی رنگ های تیره مخصوصا مشکی بهترین گزینه برای افراد دارای اضافه وزن می باشد؛ زیرا طیف های روشن توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. همچنین می توانید از رنگ های خنثی مانند کرم تا ترکیب آنها با مشکی یا قهوه ای کمک بگیرید و استایلی جذاب برای خود داشته باشید.

5. پارچه های نرم و ظریف

هرچقدر که الگوی جذابی انتخاب کنید، اگر در انتخاب جنس پارچه دقت نداشته باشید، ممکن است چاق تر به نظر برسید. بهترین گزینه برای افراد دارای اضافه وزن مدل هایی است که ریزش خوبی روی بدن شما دارند و باعث افزایش حجم نمی شوند؛ به عنوان مثال می توانید لباس مجلسی با پارچه حریر را انتخاب کنید.

نکات کلیدی لباس پوشیدن افراد چاق

نکات کلیدی لباس پوشیدن افراد چاق

هنگام انتخاب لباس و ست کردن آنها، موارد زیر می توانند به شما کمک کنند بهترین استایل را برای خود رقم بزنید.

  1. پوشیدن لباس زیر مناسب: یکی از مهم ترین نکات برای لباس مجلسی مناسب افراد چاق، انتخاب لباس زیر مناسب است که باعث می شود فرم بدنی متعادل تری داشته باشید. توصیه می شود این مورد را جدی بگیرید و مدلی دقیقا اندازه بدنتان انتخاب کنید.
  2. پوشیدن گن برای مهمانی: اگر می خواهید چربی های خود را مخفی کنید و لاغر به نظر برسید، می توانید از گن در زیر لباس مجلسی خود استفاده کنید تا پهلوها و شکمتان کمتر دیده شود.
  3. اکسسوری مناسب: شما می توانید با انتخاب اکسسوری مناسب کاری کنید قسمت های چاق بدنتان کمتر به چشم بیاید؛ به عنوان مثال می توانید کمربندی پهن بر روی لباس مجلسی خود ببندید و شکمتان را مخفی نمایید؛ پوشیدن گوشواره هایی بزرگ و خاص نیز باعث منحرف شدن دید افراد از روی اندام شما خواهد شد.
  4. کفش پاشنه دار: کفش های تخت باعث می شود کوتاه و چاق به نظر برسید؛ زیرا خطوط افقی بدن شما را بیشتر می کند. توصیه می شود کفش هایی پاشنه دار یا چکمه هایی بلند را انتخاب نمایید تا زیبایی پاهای شما دو برابر شده و لاغرتر به نظر برسید.

مدل لباس مجلسی مناسب افراد چاق

در اینجا 43 مدل از بهترین لباس های مجلسی برای افراد چاق آمده است که می توانید در پیراهن و پوشش های مهمانی خود از آنها کمک بگیرید و استایلی زیبا و جذاب داشته باشید.

مدل لباس مجلسی مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی کوتاه مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی صورتی بلند برای افراد چاق

 

لباس مجلسی مناسب افراد چاق مشکی

 

لباس مجلسی مشکی کوتاه برای افراد چاق

 

لباس مجلسی خاص مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی افراد چاق ساده مشکی

 

پیراهن کوتاه مجلسی مناسب افراد چاق

 

پیراهن مجلسی آبی نفتی برای افراد چاق

 

لباس مجلسی مناسب افراد چاق یقه هفت مشکی

 

لباس مجلسی مناسب افراد چاق آستین کوتاه

 

پیراهن مشکی مجلسی مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی طرحدار مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی سفید مشکی افراد چاق

 

پیراهن مجلسی سبز مناسب افراد چاق

 

پیراهن مجلسی عروسکی مناسب افراد چاق

 

پیراهن مجلسی آستین بلند مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی کرم نسکافه ای برای افراد چاق

 

لباس مجلسی طوسی بلند مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی شیری مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی سبز زمردی برای خانم های چاق

 

لباس مجلسی بادمجانی برای افراد چاق

 

لباس مجلسی دوتکه مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی سبز تیره مناسب افراد چاق

 

اورال مجلسی مناسب افراد چاق

 

لباس مجلسی کوتاه طرح دار مناسب افراد چاق

 

پیراهن سرمه ای مجلسی برای افراد چاق

 

مدل پیراهن آبی کمرنگ برای افراد چاق

 

ست تاپ و شلوار زرد مجلسی برای افراد چاق

 

ست پیراهن و شلوار آبی سفید برای افراد چاق

 

پیراهن زرشکی بلند برای افراد چاق

 

لباس مجلسی آبی یقه هفت مناسب افراد چاق

 

پیراهن آستین سه ربع مشکی برای خانم های چاق

 

پیراهن کوتاه طرحدار لاکچری برای افراد چاق

پیراهن مجلسی صورتی چرک برای افراد چاق

 

پیراهن مشکی توری برای افراد چاق

 

پیراهن اسپرت مشکی برای افراد چاق

 

پیراهن حریر بادمجانی برای افراد چاق

 

پیراهن سبز سدری مجلسی برای افراد چاق

 

پیراهن طوس مجلسی برای افراد چاق

 

پیراهن سبز کمرنگ طرحدار برای افراد چاق

 

لباس مجلسی اسپرت سبز طرحدار برای افراد چاق

 

پیراهن مشکی مجلسی دانتل برای افراد چاق

بهترین لباس مجلسی زنانه برای افراد چاق

برای انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب افراد چاق، بهتر است از الگوهایی مانند پیراهن Aline یا سبک های ساده و بلند کمک بگیرید تا کشیده و لاغر به نظر برسید. توصیه می شود طرح های ساده یا دارای خطوط عمودی را انتخاب کنید تا کشیده تر دیده شوید؛ همچنین می توانید از کفش های پاشنه دار یا اکسسوری های خاص مانند گوشواره های بزرگ یا کمربندی پهن در روی لباس خود کمک بگیرید تا توجه کمتری را به سمت شکم و پهلوهای خود جلب کنید. اگر به دنبال لباس مجلسی برای مهمانی های خود هستید، گالری پویان یکی از بهترین فروشندگان پوشاک زنانه است که می توانید از آن کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *