مقالات

بهترین ایده ها برای لباس بله برون باحجاب

لباس بله برون باحجاب

مراسم بله برون یکی از به یاد ماندنی ترین شب ها برای زوج ها است. به همین سبب باید لباسی متناسب با اندام خود انتخاب کنید و به محدودیت های بدنی خود موقع خرید توجه داشته باشند. لباس بله برون باحجاب مدل های مختلفی دارد مانند شومیز زنانه، پیراهن، کت و شلوار و… که می توانید انتخاب کنید.

بهترین ایده لباس بله برون باحجاب

روسری و چادر

استفاده از روسری برای لباس بله برون باحجاب مناسب می باشد. برخی افراد علاوه بر روسری از چادر هم استفاده می کنند که این کاملا سلیقه ای است. اما در انتخاب رنگ دقت کنید و از سر کردن چادر گل گلی خودداری کنید چرا که دیگر این مدل چادر مد نیست.

کت و شلوار

کت و شلوار همیشه در مجالس رسمی یکی از زیبا ترین و شیک ترین لباس های عروسی و مهمانی ها است. استفاده از این لباس با توربان می تواند یک ترکیب شیک، محجبه و زیبا را برای شما داشته باشد.

کت و شلوار لباس بله برون باحجاب

کت و شلوار زنانه لباس بله برون باحجاب

کت و شلوار زنانه لباس بله برون باحجاب

 لباس بله برون باحجاب

 

پیراهن محجبه لباس بله برون باحجاب

اگر در اندام خود مشکل و نقصی نمی بینید می توانید پیراهن مجلسی تن کنید. مدل های ساتنی و تور بی شک بهترین نوع هایی هستند کی می توانید انتخاب کنید.9 7

پیراهن لباس بله برون باحجاب

پیراهن لباس بله برون باحجاب

شومیز

یکی از بهترین انتخاب ها برای مراسم بله برون شومیز است. با ترکیب شومیز زنانه و شلوار پارچه ای یک استایل امروزی، شیک و مجلسی را تجربه می کنید.

شومیز لباس بله برون باحجاب

ویژگی های لباس بله برون پوشیده

برای انتخاب لباس بله برون باحجاب باید توجه کنید که دست روی گزینه ای بگذارید که به شما اعتماد به نفس بدهد و با اندام شما هم خوانی داشته باشد.

رنگ

باید از رنگ های شاد استفاده کنید و این اطمینان را داشته باشید زیبایی شما را چند برابر می کند. رنگ های تیره و مشکی برای لباس بله برون پیشنهاد نمی شوند. انتخاب هایی مثل سفید، کرم، طوسی، گلبهی، صورتی می توانند گزینه های جذاب و شیکی باشند.

طرح لباس

لباس بله برون با حجاب تنوع زیادی دارد اما شما باید به سمت مدل های مجلسی بروید. گزینه هایی مثل پیراهنی بلند، شومیز، کت و شلوار زنانه و… می توانند خیلی زیبا و جذاب می باشند.

نتیجه

لباس لباس بله برون باحجاب انتخابی است که به عقیده و سلیقه فرد مربوط می باشد؛ اما چند مدل از این لباس ها می شود به مانتو، پیراهن مجلسی بلند، شومیز و… اشاره کرد. در کنار آن انتخاب رنگ، طرح لباس هم می تواند خیلی مهم باشد. بیشتر از رنگ های شاد و دل نشین استفاده کنید و از پوشیدن لباس های مشکی و تیره خود داری کنید.

1 دیدگاه در “بهترین ایده ها برای لباس بله برون باحجاب

  1. بازتاب: ۲۴ مدل لباس با پارچه گیپور مجلسی ۲۰۲۴ + نکات ست کردن آن

دیدگاهتان را بنویسید