مقالات

بهترین ترکیب ها برای ست رنگ سرخابی

ست رنگ سرخابی

اگر به دنبال بهترین ست رنگ سرخابی هستید، باید با توجه به سن، سلیقه خود و همچنین مکان مورد نظر، ترکیب مناسب را انتخاب کنید. به طور کلی استفاده از طیف خنثی که با پوست شما همخوان باشد، همیشه بهترین مورد برای ترکیب با سرخابی است. اگر پوستی روشن دارید، می توانید یک کت تک زنانه اسپرت سرخابی را با روسری یا شال آبی به همراه شلوار و کیف و کفش سفید بپوشید.

طیف مناسب ست رنگ سرخابی

طیف مناسب ست رنگ سرخابی

سرخابی بین قرمز و بنفش بوده و تقریبا نزدیک زرشکی قرار دارد. بهترین ترکیب برای آن، طیف های خنثی روشن یا تیره بسته به پوست شما می باشد. گزینه های مناسب برای ست کردن رنگ سرخابی در اینجا آمده است:

  1. مشکی: اولین انتخاب برای ترکیب با هر رنگی مشکی است. شما می توانید با استفاده از این رنگ، استایلی جذاب و زیبا برای خود رقم بزنید.
  2. سبز مرجانی: یکی دیگر از گزینه های جذاب برای ست رنگ سرخابی، سبز مرجانی است. اگر پوستی روشن دارید، این ترکیب یک گزینه ایده آل برای شما است.
  3. کرم: در صورتی که پوستی گندمگون یا سبزه دارید، حتما مانتو سرخابی و شال کرم را یک بار امتحان کنید؛ اما اگر چهره ای سفید دارید، این رنگ ممکن است شما را رنگ پریده نشان دهد.
  4. سبز: بهترین مکمل برای ست سرخابی، سبز مرجانی، سبز پاستیلی، یشمی و… است. اگر پوستی روشن دارید، این ترکیب یک گزینه ایده آل برای شما محسوب می شود.
  5. آبی: رنگ اصلی مکمل برای سرخابی، آبی است و به همین علت می تواند یکی از جذاب ترین ترکیب ها را با آن ایجاد کند. می توانید مطمئن باشید از انتخاب این ست پشیمان نمی شوید.
  6. سفید: یکی از ست های جذاب برای رنگ سرخابی، سفید است. با استفاده از روسری، شلوار یا کیف و کفش سفید، می توانید استایلی شاد و در عین حال متعال را برای خود ایجاد کنید.
  7. طوسی: برای ترکیب با رنگ سرخابی، طوسی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. شما می توانید این طیف زیبا و جذاب را برای هر موقعیتی با یکدیگر ست کنید و استایلی خاص را برای خود به وجود آورید.
  1. بنفش: اگر قصد دارید ترکیبی دخترانه و زیبا داشته باشید و توجه اطرافیان را به خود جلب کنید، رنگ بنفش مخصوصا در طیف تیره یک انتخاب ایده آل برای شما است.
 1. یاسی: یکی از گزینه های خاص برای ست رنگ سرخابی، یاسی است. با استفاده از آن می توانید علاوه بر روشن کردن تم استایل، خود را از دیگران متمایز کنید.

ست روسری و شال با مانتو سرخابی

ست روسری و شال با مانتو سرخابی

بهترین شال برای ست رنگ سرخابی، طیف خنثی می باشد؛ زیرا باعث می شود مانتوی شما همچنان در مرکز توجه باقی بماند. همچنین باید آن را متناسب با چهره خود انتخاب کنید. اگر پوستی سبزه یا گندمگون دارید، استفاده از شال و روسری با طیف گرم و تیره مانند خاکستری یا آبی بیشتر توصیه می شود. این گزینه ها با صورت شما همخوانی بهتری داشته و می تواند جذاب تر نشانتان دهد. همچنین استفاده از رنگ های روشن مانند صورتی کمرنگ، گلبهی یا سبز مرجانی، یک انتخاب عالی برای افراد سفید است. 

ست کردن مانتو و شومیز سرخابی با شلوار

ست کردن مانتو و شومیز سرخابی با شلوار

برای پیدا کردن ترکیب مناسب برای ست رنگ سرخابی، بهتر است از طیف های خنثی و ترجیحا تیره استفاده کنید. به عنوان مثال پوشیدن یک شومیز زنانه سرخابی با شلوار مشکی، یک انتخاب عالی و جذاب برای شما محسوب می شود. از دیگر ست های جذاب شلوار برای این پوشش، می توان به شلوار کرم، سفید و آبی نیز اشاره کرد. انتخاب هریک از این موارد، به سلیقه شما بستگی دارد؛ ولی استفاده از رنگ های جیغ مانند قرمز یا نارنجی به همراه سرخابی به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

ست کردن اکسسوری با رنگ سرخابی

ست کردن اکسسوری با رنگ سرخابی

بهترین گزینه برای ست کردن با مانتوی سرخابی، زیورآلاتی با رنگ های سرد است. به عنوان مثال می توانید دستبند یا گوشواره ای نقره ای به همراه مرواریدهای سفید را با پوشش خود ترکیب کنید تا جذابیت شما دو برابر شود. همچنین جواهراتی به رنگ طلایی یا رزگلد نیز یک انتخاب خاص و جذاب محسوب می شود. دقت کنید اکسسوری های پیچیده و شلوغ که توجه را به خود جلب می کنند، مانند بدلیجات با طیف جیغ در کنار سرخابی اصلا گزینه مناسبی نیست.به یاد داشته باشید این مانتوی شما است که باید در مرکز توجه باشد.

کیف و کفش مناسب ست سرخابی

کیف و کفش مناسب ست سرخابی

اولین گزینه برای ترکیب با مانتو سرخابی، کیف زنانه مشکی و کفش همرنگ با آن است. شما می توانید با استفاده از ست، علاوه بر جذاب بودن، قدرت خود را نشان دهید و آن را به رخ دیگران بکشید. در صورتی که می خواهید از رنگ های روشن استفاده کنید و استایلی دخترانه داشته باشید، رنگ های کرم، خاکستری یا سرمه ای نیز گزینه های پیش روی شما هستند. دقت کنید که تم رنگی روسری و شلوارتان نیز باید با طیف انتخابی شما همخوانی داشته باشد.

ایده ست کردن رنگ سرخابی

در اینجا 5 ایده برای بانوان در ست رنگ سرخابی آمده است که می توانید در استایل خود از آن استفاده کنید.

ایده ست کردن رنگ سرخابی

ست کردن رنگ سرخابی

ایده ست سرخابی زنانه

ایده ترکیب رنگ سرخابی

ست مانتو سرخابی زنانه

یک استایل سرخابی جذاب و شیک داشته باشیم!

برای پیدا کردن بهترین ست رنگ سرخابی، باید علاوه بر سن و موقعیت مورد نظر، به رنگ پوست خود نیز توجه کنید. اگر پوستی روشن دارید، می توانید یک روسری با زمینه سبز مرجانی را به همراه شلوار و کیف و کفش سفید برای دورهمی دوستانه خود بپوشید. همچنین برای چهره های سبزه یا گندمگون، شال خاکستری به همراه شلوار و کیف و کفش خاکستری یا مشکی یک گزینه ایده آل محسوب می شود. به طور کلی استفاده از رنگ های خنثی که با پوست شما همخوان باشد، همیشه بهترین مورد برای ترکیب با سرخابی است. شما می توانید  گالری پویان با ارائه انواع مانتو، کت و شلوارهای شیک و خاص زنانه همراه شما برای داشتن پوششی شیک و منحصر به فرد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید