مقالات

6 مدل مانتو با پارچه بابوس جدید و 30 ایده جذاب و شیک

مدل مانتو با پارچه بابوس

یکی از پارچه های خنک و لطیف که می توانید در پوشش های خنک اسپرت یا مجلسی از آن استفاده کنید، بابوس است. اگر به دنبال مدل مانتو با پارچه بابوس هستید، الگوهای آزاد و پیراهنی یا لباس های یقه مردانه انتخاب مناسبی برای شما می باشد؛ همچنین در صورتی که به دنبال ایده ای برای پوشش مهمانی و مناسبات رسمی هستید، مانتو عبایی یا ست تونیک و شلوار را می توانید تهیه کنید. با توجه به بالا رفتن قیمت مانتو زنانه، توصیه می شود در انتخاب مدل دقت زیادی به خرج دهید و گزینه ای متناسب با فرم بدنی خود را بخرید تا بعدا پشیمان نشوید.

مدل مانتو بابوس اسپرت

مدل مانتو بابوس اسپرت

از آنجایی که پارچه بابوس در دسته لباسهای خنک تابستانه قرار دارد، شما می توانید برای انواع مانتوهای اسپرت و روزانه خود از آنها استفاده کنید و پوششی زیبا و جذاب برای خود رقم بزنید. در اینجا به معرفی برخی از الگوهایی آمده است که می توانید برای مدل مانتو با پارچه بابوس از آنها کمک بگیرید.

1. مانتو پیراهنی بابوس

یکی از مدل های زیبا و جذاب مانتوهای تابستانی که می توانید از پارچه بابوس در آن استفاده کنید، مانتو پیراهنی زنانه است. این الگو به شما راحتی و آزادی زیادی می دهد که آن را به گزینه ای عالی برای موقعیت های مختلف دوستانه و سفرها تبدیل می کند. یکی از طرح هایی که می توانید برای مانتوی خود از آن استفاده کنید در اینجا آمده است.

2. مانتو یقه مردانه با پارچه بابوس

مانتو یقه مردانه با پارچه بابوس

اگر به دنبال لباسی اسپرت و خاص برای موقعیت های دوستانه و استایل تابستانی دخترانه برای خود هستید، مانتو یقه مردانه با پارچه بابوس یک انتخاب ایده آل برای شما محسوب می شود. این الگو نیز در دسته پوشش های ساده قرار دارد و به همین علت می توانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید و از خنکی لذت ببرید. در اینجا یکی از ایده هایی که می توانید در لباس یقه مردانه خود از آن کمک بگیرید آمده است.

3. مانتوهای جلوباز با پارچه بابوس

مانتوهای جلوباز با پارچه بابوس

یکی از مدل های جذاب و پر طرفدار که می توانید از پارچه بابوس در آن استفاده کنید، مانتوهای جلوباز هستند. این الگو برای مهمانی و همچنین لباس های روزانه مورد استفاده قرار می گیرد که به دلیل راحتی و خنکی، در دسته اسپرت معرفی شده است. شما می توانید پارچه بابوس را با جنس های طرح دار ترکیب کنید و سبکی جدید و زیبا برای خود داشته باشید.

انواع مانتو با پارچه بابوس مجلسی

انواع مانتو با پارچه بابوس مجلسی

یکی از سبک های جذابی که می توانید برای مدل مانتو با پارچه بابوس از آن استفاده کنید، الگوهای مجلسی و رسمی است. این جنس علاوه بر خنکی و لطافت، به دلیل ایستایی خوبی که دارد، گزینه ای عالی برای مهمانی محسوب می شود. شما می توانید زا هریک از انواع زیر بسته به سلیقه خود کمک بگیرید و استایلی تابستانه و منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید.

4. مانتو عبایی بابوس

اگر به دنبال استایلی شیک و مجلسی برای مهمانی های رسمی خود هستید که با آن احساس راحتی داشته باشید، می توانید مانتو عبایی با پارچه ای از جنس بابوس را انتخاب کنید و پوششی جذاب برای خود ایجاد کنید. شما می توانید از طرح زیر برای انجام این کار کمک بگیرید.

5. ست تونیک و شلوار بابوس

در صورتی که می خواهید استایلی خاص و مجلسی داشته باشید، می توانید از ست تونیک و شلوار با پارچه بابوس استفاده کنید و ظاهری ساده و جذاب برای خود رقم بزنید. این گزینه علاوه بر راحتی، می تواند شما را بسیار منحصر به فرد و زیبا در تمامی مهمانی ها نشان دهد. می توانید این ترکیب را با کفشی پاشنه دار یک کیف مجلسی کوچک ست کنید و آن را خاص تر کنید.

6. مانتو کیمونو مجلسی بابوس

یکی از الگوهای جذاب مجلسی که می توانید در مدل مانتو با پارچه بابوس استفاده کنید، کیمونو است. شما می توانید برای خاص تر شدن استایل تابستانه خود، این جنس را با پارچه های طرح دار در قسمت هایی از آستین و جلوی لباس خود ترکیب کنید و طرح جدیدی برای خود ایجاد نمایید؛ همچنین مدل زیر می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

نکات کلیدی در انتخاب مانتو بابوس

نکات کلیدی در انتخاب مانتو بابوس

برای انتخاب رنگ و طرح مناسب خود برای مدل مانتو با پارچه بابوس، بهتر است به نکات زیر توجه کنید تا بتوانید بهترین الگو را برای خود در نظر بگیرید.

  • توجه به موقعیت: یکی از مهم ترین نکاتی که باید قبل از انتخاب آن را در نظر بگیرید، موقعیت مد نظرتان است. در صورتی که می خواهید برای لباس های اسپرت و روزانه خود مانتو تهیه کنید، راحتی در اولویت اول قرار دارد؛ ولی اگر به دنبال گزینه ای مجلسی هستید، باید در انتخاب طرح دقت زیادی به خرج دهید.
  • در نظر گرفتن فرم بدنی: توصیه می شود هنگام انتخاب الگوی مانتو، به فرم بدنی خود توجه کنید؛ زیرا این پارچه قابلیت کشسانی ندارد. به همین علت در صورتی که دارای اضافه وزن هستید، راحتیتان را نیز در اولویت قرار دهید؛ همچنین مدل های گشاد مانند مانتو پیراهنی ممکن است شما را چاق تر نشان دهد.
  • انتخاب رنگ مناسب: هنگام انتخاب رنگ، شما به چند مورد توجه داشته باشید؛ اول اینکه برای موقعیت های رسمی از رنگ های خنثی یا نود مانند کرم، قهوه ای، آبی مرجانی و صورتی ملایم استفاده کنید. همچنین از آنجایی که مدل های مانتو با پارچه بابوس معمولا کمی آزاد است، شلوار خود را همرنگ با آن انتخاب نمایید تا کشیده تر به نظر برسید.
  • دقت در انتخاب طرح: در صورتی که فردی لاغر هستید و می خواهید توپر به نظر برسید، طرح های درشت و با فاصله گزینه ای مناسب برای شما است؛ ولی اگر می خواهید کشیده تر دیده شوید، پارچه بابوس ساده یا راه راه را انتخاب نمایید.

ایده مدل مانتو با پارچه بابوس

در اینجا 30 ایده مانتو با پارچه بابوس آمده است که می توانید برای انواع لباسهای تابستانه زنانه خود در سبک های اسپرت و مجلسی استفاده کنید.

ایده مدل مانتو با پارچه بابوس

 

مدل مانتو بابوس سبز رنگ

 

مدل مانتو با پارچه بابوس کرم

 

مدل مانتو با پارچه بابوس مشکی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس سبز لجنی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس کوتاه کرم

 

مدل مانتو با پارچه بابوس مشکی بلند

 

مدل مانتو با پارچه بابوس اسپرت سبز

 

مدل مانتو با پارچه بابوس بلند سبز

 

مدل مانتو با پارچه بابوس نارنجی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس قهوه ای

 

مدل مانتو با پارچه بابوس سفید طرحدار

 

مدل مانتو با پارچه بابوس صورتی جلوباز

 

مدل مانتو با پارچه بابوس سفید مشکی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس آبی مرجانی و شیری

 

مدل مانتو با پارچه بابوس نباتی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس کوتاه نارنجی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس گشاد خردلی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس گشاد صورتی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس زرد خردلی

 

مدل مانتو با پارچه بابوس گشاد کرم

 

مدل مانتو با پارچه بابوس نارنجی اسپرت

 

مدل مانتو با پارچه بابوس قرمز بلند

 

مدل مانتو با پارچه بابوس قرمز بلند

 

 

انتخاب بهترین مدل مانتو بابوس

در صورتی که به دنبال مدل مانتو با پارچه بابوس هستید، ابتدا باید به موقعیت مورد نظر خود دقت کنید؛ سپس بر اساس فرم بدنی خود رنگ و طرح پارچه مناسبتان را انتخاب نمایید. در صورتی که به دنبال لباس مجلسی هستید، مانتو عبایی یا کیمونو گزینه ای ایده آل برای شما است؛ ولی اگر می خواهید استایل اسپرت یا دخترانه داشته باشید، مانتو یقه مردانه یا پیراهنی می انتخابی راحت و زیبا می باشد. گالری پویان یکی از بهترین فروشگاه های انواع لباس های زنانه است که می توانید برای خرید مانتو به آن مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید